The Elder Scrolls Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.5

Kullanıcı

Elder Scrolls Online’da ESO Plus Etkinliği Başladı

Bir hafta boyunca ESO Plus'ı ücretsiz deneyin.

Elder Scrolls Online bilindiği gibi uzun süredir buy to play olarak oynanıyor. Yani oyunu bir kere satın aldıktan sonra içeriğe erişebiliyorsunuz ve sizden aylık üyelik bedeli talep edilmiyor. Buna rağmen ESO Plus üyeliğinin kattığı pek çok avantaj var ve oyuncular da bu yüzden alıyorlar. Şimdi ise Elder Scrolls Online’da yeni ESO Plus etkinliği başladı.

Yeni başlayan Bonus etkinliği ile ESO Plus’ın sunduklarından oyuncular ücretsiz olarak faydalanabilecek. Aynı zamanda hâli hazırda ESO Plus üyesi olan oyunculara da altı adet Psijic Vault Crown Crate verilecek. Üstelik yapmanız gereken tek şey oyuna giriş yapmak.

Elder Scrolls Online’da ESO Plus Bonus Event bugün başlarken 16 Temmuz 2018 tarihine, yani önümüzdeki Pazartesi gününe kadar devam edecek. Etkinlik sırasında ESO Plus üyeleri her gün oyuna giriş yaptığında ücretsiz Crown Crate alacak.

Bu sırada diğer oyuncular ise ESO Plus’tan tamamen ücretsiz olarak faydalanabilecek. Oyundaki tüm DLC’lere ücretsiz erişebilecek. Craft çantasını kullanabilecek ve yüzde 10 daha fazla tecrübe puanı kazanacaksınız. Aynı zamanda kostümlerinizi de boyayabileceksiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>