Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elder Scrolls Online Temalı Xbox Görenleri Büyüledi

High Isle genişleme paketini kutlamak için piyasaya sürülen Elder Scrolls Online temalı Xbox Series S herkesi kendisine hayran bıraktı.

The Elder Scrolls Online’ı konsolda oynuyorsanız, zaten bir Xbox Series S’ye sahip olma ihtimaliniz yüksek. Değilseniz, bu özel konsola bir göz atmak isteyeceksiniz. Şimdiye kadarki en güzel Xbox tasarımlarından bir tanesi.

Güney Avustralyalı özel denetleyici ve konsol ekibi We Are Robots, The Elder Scrolls Online ve Xbox Series S’i Bethesda için bir araya getirdi. Konsolun kendisi, High Isle‘da tanıtılan kötü bir güç olan Ascendant Order’ın markasını taşıyan şık metal renginde. Denetleyici, zırhı taklit eden aynı amblem ve eğimlerle benzer bir metalik tasarıma sahip. Ayrıca ESO logolu özel bir kulaklık da sergilendi.

Elder Scrolls Online High Isle Çıkış Yaptı

Elder Scrolls Online

Konsol, denetleyici ve kulaklık bir şanslı hayrana verilecek ve çekilişe katılmak oldukça basit. Bethesda’nın Avustralya/Yeni Zelanda/Güneydoğu Asya Twitter hesabını takip edin, çekiliş gönderisini beğenin ve “Şövalyenizin adı nedir ve size neden verildi?” sorusunu yanıtlayarak ilgili gönderiye cevap yazın. Bu hediye, yalnızca Avustralya/Yeni Zelanda/Güneydoğu Asya bölgesindeki kişiler için geçerli. Yani bizim elimiz boş kalacak.

Elder Scrolls Online temalı Xbox, yıllar içinde oluşturulmuş uzun bir özel Xbox konsolları serisinin en yenisi. A Serisi S ve dört kontrol cihazı, bu film ilk gösterime girdiğinde Doctor Strange in the Multiverse of Madness’tan sonra modellendi ve bir Star Wars Günü kutlamasının parçası olarak bir düzine Lego Star Wars özel konsolu ve eşleşen kontrol cihazı oluşturuldu. Gelecekte daha da fazla özel yapım Xbox Series S görmeyi bekliyoruz.

ESO’nun High Isle genişlemesinin kademeli bir çıkış tarihi olmasına rağmen artık PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S ve Xbox One’da mevcut. En büyük eklemelerinden biri, Tales of Tribute adlı yeni bir kart oyunu oldu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.