Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elden Ring’e Dev Güncelleme: 1.03 Yaması Yayınlandı

Bandai Namco, nihayet Elden Ring'in 1.03 sürümü için yama notlarını yayınladı. Yayınlanan bu yama, işleri kolaylaştıracak ögeler ekleyerek hata düzeltmeleri yapıyor.

Bandai Namco, nihayet Elden Ring’in 1.03 sürümü için yama notlarını yayınladı. Yayınlanan bu yama, işleri kolaylaştıracak ögeler ekleyerek hata düzeltmeleri yapıyor. NPC’ler için yeni görevler, bazı durumlarda çağırılabilecek NPC’ler ve açık alanlar için fon müzikleri eklenerek oyun daha da eğlenceli hale getirildi. Ayrıca Mimic’s Veil’i kullanırken taklit edilebilecek nesnelerin sayıları da artırıldı.

Yama, yalnızca eklemelerle kalmayıp oyuncuların sıkıntı yaşadığı bazı hatalara da çözüm getirdi. Bazı Boss karşılaşmalarında çağırılan NPC’lerin hasar alamamasına yönelik yaşanan sıkıntı tamamen çözüldü. Her dövüş sonrası eşya toplama gereksinimi sunan oyunda, bazı oyuncuların eşyaları alamaması ile ilgili yaşanan sorun halloldu.

Elden Ring 1.03 Yaması İle Neredeyse Kusursuz Oldu

Elden Ring

Çıkış yaptığı günden bu yana yoğun bir ilgiye maruz kalan oyun, yalnızca üç haftada zirve satış rakamlarına ulaşmıştı. Bazı oyuncular hız kesmeden oynamaya devam ederken bazıları yeni bir güncelleme ile hata düzeltmelerini bekliyordu. Bandai Namco, hayranlarını fazla bekletmeden oyun içi çalışmalarına başlayarak bizi, yamayı kurup rahat bir biçimde vakit geçirilecek bir oyunla baş başa bıraktı.

Dövüş sırasında önemli bir sıkıntı yaşatan arcane ölçeklendirmesi, oyuncuda donma yaşanması ve çoğunlukla silahlarla alakalı karşılaşılan sorunlar da büyük ölçüde halledildi. Ayrıca satın alımlar yapabildiğimiz dükkanlara yeni tılsımlar ve ögeler eklendi. Spark Aromatic, Poison Spraymist ögelerinin hasarı artırılırken Uplifting Aromatic gibi eşyaların da etki süresi uzatıldı. Yeni güncelleme, onlarca yenilik ve hata düzeltmeleri ekliyor. Elden Ring 1.03 Yaması ile ilgili daha detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.