Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elden Ring Yönetmeni Hidetaka Miyazaki’den Şaşırtan Açıklama

FromSoftware Direktörü Hidetaka Miyazaki geçtiğimiz günlerde, Şubat 2022'de çıkacak olan Elden Ring oyunu hakkında şaşırtan bir açıklama yaptı.

FromSoftware Başkanı ve Elden Ring’in yaratıcısı Hidetaka Miyazaki, 2022 yılında piyasaya çıkacak fantastik rol yapma oyununu oynamayacağını söyledi.

Ünlü yayıncı Bandai Namco, heyecan ile beklenen oyunun bu yılın başlarında Summer Game Fest sırasında yeniden ortaya nihayet çıkarmıştı. Açıklama, resmi bir oyun fragmanı ve çıkış tarihiyle birlikte geldi ve bu oyunun var olmadığı veya sessizce ortadan kaldırıldığı iddialarına son verdi.

Elden Ring Yönetmeni Oyunu Oynamayacak

Elden Ring

Geçtiğimiz birkaç ay içinde, yeni aksiyon RPG oyununu dört gözle bekleyenler oyun hakkında çok fazla detay görmeye devam etti. Örneğin, oyunun videoları sık sık ortaya çıkıyor ve piyasaya sürülmesi için az bir zaman kaldığı göz önüne alındığında, yeni ayrıntılar gelmeye devam ediyor. FromSoftware, geçtiğimiz kasım ayında düzenlediği kapalı ağ testi ile oyuncuların Elden Ring’i ilk kez deneyimlemelerini sağlamıştı.

Edge Magazine ile röportaj yapan oyunun Direktörü Hidetaka Miyazaki, bahsedilen oyunun tüm sırlarını zaten bildiği için muhtemelen oynamayacağını açıkladı. Yine de geliştirici, bu özel projenin “ideal oyununa” yakın olduğunu belirtti. Peki siz bu efsane oyunu oynamayacak olan yönetmen hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.