Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Hidetaka Miyazaki: Elden Ring En İyi Souls Oyunu Olacak

Elden Ring, yönetmeni Hidetaka Miyazaki'ye göre FromSoftware'in en iyi oyunu olacak. Souls serisinin babası yaklaşmakta olan oyunu, stüdyonun bugüne kadar yarattığı her şeyin doruk noktası olarak adlandırdı.

Elden Ring‘in çıkış yapmasına bugünden itibaren tam 57 gün kaldı. Bazı oyuncular FromSoftware’in yakında çıkacak olan oyununu test etme fırsatına sahip oldu ancak büyük çoğunluğun oyunu denemesi için hala iki ay kadar bir süre beklemesi gerek.

Çevrimiçi olarak pek çok metin ve video ön izlemesi yayınlandı ancak sizi Souls serisinin geliştiricilerinden yeni oyuna ikna etmedilerse, belki de serinin babası Hidetaki Miyazaki‘nin sözleri ikna edecek. Edge dergisine verdiği röportajda bu oyunun, FromSoftware tarihindeki en iyi oyun olacağını belirtti.

Elden Ring Yaptığımız Her Şeyin Doruk Noktası

Elden Ring

Miyazaki ile röportajı okuyabileceğiniz derginin sayısına erişim bir ödeme duvarının arkasında ancak PCGamesN sayesinde, geliştiricinin sözlerini okuyabiliyoruz. Ünlü oyun yönetmeni “Dark Souls serisi ve şimdiye kadar oyunlarımızla yaptığımız her şeyin doruk noktası.” açıklamasını yaptı.

Bunu, bu tür sözlerden sonra muhtemelen herkesin aklına gelecek bir soru izledi. Elden Ring, FromSoftware’in en iyi oyunu mu olacak? Hidetaka Miyazaki, stüdyonun yıllar içinde ne kadar büyüdüğünü vurgulayarak, buradaki soruları aşmaya çalıştı ama sonuçta cevabı olumluydu.

Her Zaman En İyisini Yapmaya Çalışıyoruz

Elden Ring

Yönetmenin konu ile ilgi son sözleri ise “Her zaman kendimizi aşmaya ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bu sadece son oyun ile sınırlı değil, elbette tüm oyunlarımız için geçerli. Elden Ring’in bugüne kadarki en iyi oyunumuz olacağına inanıyorum.” şeklinde oldu.

Mevcut oyun videolarına yakından bakan FromSoftware oyunlarının hayranları, Elden Ring’in Souls serisinin yanı sıra Bloodborne ve Sekiro: Shadows Die Twice ögelerini içerdiğini fark etmiş olmalı. Başka bir deyişle, souls türü sevenler için gerçek bir şölen olacak.

Oyun; 25 Şubat 2022’de PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X ve S için çıkacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.