Elden Ring 4K Oynanış Videoları Paylaşıldı

Oyuncuların adeta dört gözle beklediği oyun olan Elden Ring, oynanış videoları paylaşıldı. İki yeni video geldi.

Oyunseverlerin en çok merak ettiği, FromSoftware’ın yeni gelecek olan Elden Ring oyunundan iki yeni oynanış videosu paylaşıldı. Bunlar; videonun ilki boss savaşı ikincisi ise oyunun ilk 19 dakikası.

Yayıncılığını Bandai Namco’nun üstlendiği, geliştiricilik kısmını ise FromSoftware’in üstlendiği popüler aksiyon RPG türündeki oyun Elden Ring’ten oyun severlerin mutlu olacağı iki yeni oynanış videosu paylaşıldı.

Elden Ring

Paylaşılan videolara baktığımızda oyunun henüz devam eden beta sürecinden kesitler olduğu anlaşılıyor. Videoların ilkine baktığımızda soulslike oyunların olmazsa olmazı olan bir boss savaşını başından sonuna kadar izleyebilme fırsatı elde edebiliyoruz. İkinci videoya baktığımız zaman ise betanın yalnızca ilk 19 dakikasını izleyebiliyoruz. Ayrıca bu videoların beta sürecinden gelen kesitler olduğunu fakat oyunun son halini de kısmi bir şekilde yansıttığını söylemek çok da yanlış olmaz.

Elden Ring Çıkış Tarihi

Oyun; PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S için 25 Şubat 2022’de kullanıcıların beğenisine sunulmak için piyasaya sürülecek.

Paylaşılan videoları aşağıdan izleyebilirsiniz.

Boss Savaşı

İlk 19 Dakikası

Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol