Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elden Ring 1.08 (Colosseum) Güncelleme Notları

Elden Ring geliştiricisi FromSoftware ve yayıncı Bandai Namco, şu anda mevcut olan 1.08 güncellemesi için yama notlarını yayınladı.

Elden Ring 1.08 güncellemesinin yeniliklerine göz atıyoruz. FromSoftware, 6 Aralık’ta Elden Ring’in Colosseum‘larının kapılarının yakında açılacağını ve bu güncellemenin tüm platformlarda ücretsiz olarak kullanılabileceğini duyurdu. Yeni güncelleme ile yeni PvP modu ile sınırlı kalmıyoruz ve birkaç parça yeni içeriğe de kavuşuyoruz.

Oyunun hayranları, neredeyse oyunun lansmanından bu yana bu güncellemeyi uzun süredir bekliyordu. Oyuncular Colosseum’ları oyunda keşfetmişti ve içeri nasıl gireceklerini merak ediyordu. Sonunda veri madencileri bu içeriğin oyuna bir süre sonra dahil edileceğini ortaya çıkartmıştı. Elden Ring 1.08 güncellemesi ile artık bu kolezyumlara giriş yapabiliyoruz.

Elden Ring 1.08 Güncelleme Notları ve Colosseum Çeşitleri

Elden Ring 1.08

Elden Ring’in Limgrave, Leyndell ve Caelid’de bulunan üç Colosseum’unun tümü farklı PvP kurallarına sahip. Örneğin Limgrave Colosseum, iki PvP moduna sahip olacak; United Combat ve Combat Ordeal arasında seçim yapabileceksiniz.

United Combat, oyuncuların zamanlanmış savaşlarda (yeniden doğmalar etkinken) iki takımın dövüşmelerine izin verecek. Her ölüm ve yeniden doğma, rakip takıma puan verir ve süre sınırının sonunda en yüksek puanı kazanan kazanır. Combat Ordeal, Elden Ring’in herkese açık modu olacak ve burada herkes kendi derdine düşecek ve süre sıfıra geldiğinde en çok solo puanına sahip olan kazanacak.

Bu arada Royal Colosseum of Leyndell, oyuncuların yeniden doğmadan ölümüne düello yaptığı Duel Mode‘a ev sahipliği yapacak. Caelid, yukarıda belirtilen tüm modlara, United Combat, Combat Ordeal ve Duel Mode’a ev sahipliği yapacak ancak oyuncular buradaki savaşta Elden Ring’in Spirit Ashes’ını kullanabilecek!

Elden Ring 1.08 güncellemesi ayrıca beş yeni saç stili ekledi, temel oyunu veya eşli oyunu etkilemeyen birkaç PvP’ye özgü ayarlama yaptı, denge hasarı ve silah hızı için birkaç genel ayarlama yaptı ve bir avuç hatayı düzeltti.

Hiç şüphe yok ki bu, hayranları oyuna geri getirecek inanılmaz derecede heyecan verici bir Elden Ring güncellemesi ancak aynı zamanda hayranları büyük bir soruyla karşı karşıya bırakıyor; oyuna hikaye tabanlı bir ek paket gelecek mi? Çok yakında bunun da duyurulmasını bekliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.