Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elden Ring’in Ücretsiz ‘Colosseum’ Güncellemesi Tanıtıldı

Yeni düşmanlara karşı savaşmaya hazır mısınız? Elden Ring, çok yakında gelecek olan ilk büyük içerik güncellemesiyle Colosseum'u tanıttı.

Elden Ring için uzun zamandır beklenen içerik güncellemesi tanıtıldı. Güncelleme devasa bir Colosseum içerecek ve hevesli oyuncular, becerilerini test etmek ve diğer arkadaşlarıyla birlikte birden fazla düşmana karşı değerli olduklarını kanıtlamak için bu arenaya atlama şansına sahip olacak. İçerik güncellemesi çok yakında, 7 Aralık’ta gelecek ve ücretsiz olacak.

Birçok Elden Ring hayranı, ilk güncellemenin nasıl görüneceği hakkında aylardır spekülasyon yapıyordu ve bir veya birkaç düşmana karşı topyekun bir savaşa girmek birçok hayranı şimdiden heyecanlandırdı. Bunun bir genişleme paketi değil, oyunun kendisi için bir güncelleme olduğunun altını çizelim. Güncelleme, tüm oyuncular tarafından erişilebilir olacak.

Elden Ring: Colosseum Güncellemesi 7 Aralık’ta Çıkacak

Elden Ring

Oyunu birçok kez bitirmiş olan ve yapılarını diğer oyunculara karşı test etmek isteyen oyuncular için bu, oyunu oynarken başkalarını istila etmek yerini direkt olarak PvP savaşlarına odaklanan güzel bir güncelleme.

İstila sistemi muhtemelen aynı kalacak olsa da, daha kontrollü bir savaş sistemi için bir Colosseum oluşturmak, diğer Elden Ring oyuncularına karşı gerekenlere sahip olup olmadıklarını görmek isteyenler için doğru yönde atıldı. Fragmanda gözlemlediğimiz en güzel detay, maçları çok daha heyecanlı hale getirebilen üç kişilik takımların başka bir takımla karşılaşmasını içeriyordu.

Güncelleme 7 Aralık’ta geldiğinde, oyuncuların oyuna geçmeden önce kısa bir indirme yapması gerekecek. Hayranların yine de herhangi bir hikaye tabanlı Elden Ring genişleme paketini beklemesi gerekecek çünkü bu konuda birçok iddia mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.