Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

eFootball Master League 2023’te Yayınlanacak

eFootball Master League'in 2023 yılında ücretli bir ek paket olarak yayınlanacağı duyuruldu.

eFootball Master League uzun zamandır merak konusuydu. Konami’nin kötü bir lansman süreci geçiren futbol oyunu eFootball’a yeni içerikler gelmeye devam edecek ancak Master League 2023’e kadar gelmeyecek.

eFootball Master League, oyuna bildiğimiz kariyer modunu getirecek. Oyunun eski ismi Pro Evolution Soccer (PES) değişmeden önce bu birçok hayranın sevdiği bir oyun moduydu ve eksikliği bolca eleştirilmişti. Daha önce de bildirdiğimiz gibi Master League’in ücretli olacağı bir kez daha onaylandı. Twitter‘daki bir güncelleme dizisinde Konami, bu modun “2023’te ek ücretli içerik olarak mevcut olacağını” bir kez daha belirtti.

eFootball Master League Takım Sayısını Artıracak

eFootball Master League
eFootball Master League, 2023 yılında çıkış yapacak.

Konami, liglerde ve kulüp takımlarında kullanılabilecek takım sayısının artırılacağını ve 2022’nin sonuna kadar ek ücretli içeriklerin gelmeye devam edeceğini de belirtti. Bunun tam olarak ne anlama geldiği belli değil. Mevcut Maç modu yalnızca dokuz lisanslı takıma erişime izin veriyor, bu nedenle muhtemelen takım sayısını arttırmak için ek ödeme yapmamız gerekecek.

Bu yıl gelen ücretsiz içerik, kullanıcıların çevrimiçi olarak odalar oluşturabilecekleri ve 2022 yazından sonra Dream Teams ile maçlar oynayabilecekleri lobi maçlarını içeriyordu. Önümüzdeki kış aylarında, tüm konsollar ve PC arasında bazı düzenleme işlevleri ve platformlar arası oyun eklenecek. Bunlar, aylarca süren ertelemelerin ardından nihayet tam sürümüne Nisan ayında kavuşan oyuna gelecek olan ek güncellemeler olacak.

eFootball Master League haricinde Konami, geçen ay bir güncelleme bir dizi değişiklik yaptı. Oyun, iki hafta sonra ikinci sezonuna hazırlanmak için şu andan itibaren dört gün boyunca çevrimdışı olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.