eFootball 2022 Master League Ücretli DLC Olarak Yayınlanacak

Konami, Master League ve diğer çevrimdışı modları eFootball DLC olarak satacağını onayladı.

Konami’nin PES’i eFootball olarak yeniden adlandırdığı, oynaması ücretsiz ve yalnızca dijital hale getirdiği haberlerinin ardından şirket, oyunun içeriği nasıl satacağına dair bazı yeni bilgiler yayınladı.

Konami’nin geliştirdiği eFootball dünya çapında ilk olarak PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X ve S, Xbox One ve Windows 10’da ve Steam üzerinden PC’de sonbaharın başlarında, hemen ardından iOS ve Android ile piyasaya çıkıyordu.

eFootball

eFootball 2022’de Çevrimdışı Modlar Ücretli Olacak

Lansmanda, yalnızca Barcelona, Juventus, Bayern ve Manchester United gibi yerel maçların yanı sıra nesiller arası eşleştirme (PS5’e karşı PS4 ve Xbox Series X ve S ve Xbox One’a karşı) ücretsiz olarak sunulacak.

Ardından, sonbaharın ilerleyen günlerinde, tüm konsollar ve PC arasındaki çapraz oyun, bir takım oluşturma modunun ve “orijinal takımınızı alıp küresel, rekabetçi bir ligde rekabet ettiğiniz” çevrimiçi ligler yayına girecek.

Ayrıca Battle Pass sistemi benzeri bir sistem olacak ve buna Match Pass sistemi diyeceğiz. Bununla birlikte oyunu oynayarak ögeler ve oyuncular kazanacağız.

Kış aylarında ise Konami, mobil kontrolcü desteği, kontrolcü kullanırken mobil de dahil olmak üzere tüm platformlarda tam çapraz oyun eşleştirme, profesyonel ve amatör e-spor turnuvaları ekleyecek.

Konami, bireysel oyun modlarını isteğe bağlı ek paket olarak satmayı planladığını ve “oyunculara kendi ilgi alanlarını takip eden bir deneyim oluşturma özgürlüğü verdiğini” söylemişti.

Artık bu ek paket oyun modlarından birinin Master League, belki de Pro Evolution Soccer’ın en ünlü oyun modu olduğunu biliyoruz. Konami ek paketlerin fiyatlarını henüz açıklamadı.

eFootball

İlk çıkışından beri PES etrafında dönen Master League’de, tipik olarak kurgusal ve belirgin ortalama oyunculardan oluşan bir kadroyla başlayarak kendi takımınızı oluşturup yönetiyorsunuz.

Bu Master League varsayılan oyuncuları, PES topluluğu içinde ikonik hale geldi ve Brezilyalı forvet Castolo, Rus kaleci Ivanov ve Portekizli orta saha oyuncusu Minanda gibi isimler dahil.

Master League harika bir mod çünkü bitmiyor. Sonsuza kadar oynamaya devam edebilir, takımınızı neredeyse durdurulamaz hale gelene kadar kademeli olarak geliştirebilirsiniz. Şimdi ise Master League ilk kez ek paket olarak satılacak.

Geçen ay, Konami sessizce konsolda ‘Yeni Futbol Oyunu Çevrimiçi Performans Testi’ni başlattı. O zamanlar bunun PES 2022’ye erken bir bakış olduğunu düşündük. Görünüşe göre, eFootball’a erken bir bakıştı.

eFootball

Konami, mobil de dahil olmak üzere tüm platformlarda çapraz oyunla çalışmak üzere tasarlandığından eFootball’un kalitesiyle ilgili endişeleri de ele aldı.

Konami, “Çapraz platform çevrimiçi maçlar, yeni bir motorla daha da geliştirilecek ve her platformdan tam yararlanacak şekilde ayarlanacak.” dedi.

Mobil cihazlara kıyasla eFootball’un konsol ve PC’de nasıl göründüğünü ve oynadığını görmek ilginç olacak.

Konami’nin geliştirdiği eFootball’un mobil versiyonunda Konami, iOS ve Android’de mevcut olan mevcut uygulamanın bir güncellemesi olarak sağlanacağını ve bazı kullanıcı verilerinin taşınacağını söyledi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol