Mobil RPG Oyunu EDENS ZERO Pocket Galaxy İçin Ön Kayıtlar Başladı

Konami Digital Entertainment, B.V. bugün yaptığı açıklamayla yeni mobil oyunu EDENS ZERO Pocket Galaxy’nin ön kayıtlarının açıldığını duyurdu.

Popüler bilim kurgu mangasına dayanan EDENS ZERO Pocket Galaxy çok yakında mobil cihazlar için yayınlanacak, Konami tarafından yapılan açıklamada oyun için ön kayıt sürecinin başladığı belirtildi. App Store ve Google Play üzerinden yayınlanacak izometrik bir aksiyon RPG oyunu, anime versiyonu ile kısa süre önce Netflix‘te yayınlanmıştı.

EDENS ZERO Pocket Galaxy, Android ve iOS Kullanıcıları ile Buluşacak

EDENS ZERO Pocket Galaxy kayıtları

Oyunun çıkışıyla birlikte EDENS ZERO evrenine giriş yapan herkese ücretsiz oyun içi ‘Siber Kostüm’ (Cyber Costume) eşyası verilecek. Ön kayıt dönemi boyunca oyuna katılan oyuncu sayısına göre yeni oyun içi eşyalar ve ödüller açılacak. Bu eşyalar ve ödüller şu şekilde sıralanıyor:

  • Ön kayıtlı oyuncu sayısı 100,000’i geçerse: 3x skip bileti – görevleri atlar ve temizler
  • Ön kayıtlı oyuncu sayısı 200,000’i geçerse: 1x Iridescent Material – Cosmetics Crafting için gerekli özel bir eşya
  • Ön kayıtlı oyuncu sayısı 300,000’i geçerse: 100x Ether Drive (ED) – 100 ED kullanarak etkinlik zindanlarında “Item Drop Reward +10x” bonusunu devreye sokabilirsiniz

EDENS ZERO, Etkileyici Bir Mobil RPG Deneyimi Vaat Ediyor

EDENS ZERO Pocket Galaxy

Renkli bir hack and slash ve aksiyon RPG olan EDENS ZERO Pocket Galaxy’de oyuncular; hikayenin ünlü karakterleri Shiki, Rebecca, Weisz, Homura ve çok daha fazlası olarak oynama, orijinal öyküyü ve manganıın meşhur sahnelerini deneyimleme ve toplam 100’den fazla kostüm elde edebilme gibi deneyimler yaşayacak.

Android ve iOS cihazlarda yayınlanacak olan EDENS ZERO Pocket Galaxy mobil oyunu için buradan kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol