Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Eden Rising’in Free to Play Seçeneği de Olacak

Eden Rising'in hem ücretli, hem ücretsiz sürümleri olacak.

Nvizzio Creations bugün bir açıklama yaptı ve Eden Rising’in çıkış döneminde free to play seçeneğine de sahip olacağını duyurdu. F2P seçeneği sayesinde oyuncular para ödeyen oyuncularla birlikte aynı sunuculara katılabilecek, yüksek seviye içerikten ve yine yüksek seviye ganimetlerden faydalanabilecekler.

eden risingin free to play secenegi de olacak 1

Ayrıca şunu da not etmekte fayda var, free to play bir deneyim sunan bu ‘Explorer Edition’ içinde herhangi bir mikro ödeme yer almayacak. Buna rağmen daha güçlü bir Eden Rising deneyimi yaşamak isteyen oyuncuların ‘Ascendant Edition’ adlı ücretli sürümü almaları gerekecek. Bu sayede dört ek bölgeyi açabilecekler, tüm kuşatmalara erişebilecekler, zırhlarını boyayabilecekler ve diğer ekstra sunucu faydalarından yararlanabilecekler.

Buna rağmen Eden Rising için free to play seçeneği de sunulması bekleyenleri sevindirdi. Bu sayede en azından oyunu sadece denemek isteyen kişiler de faydalanabilecekler ve diledikleri takdirde ücretli sürüme geçerek gelişimlerine buradan devam edebilecekler.

Açık dünya bir aksiyon oyunu olan Eden Rising, 17 Mayıs 2019 tarihinde Steam’deki Erken Erişim programını sonlandıracak ve tam sürüm olarak çıkış yapacak. Oyun şu anda Steam’de ücretli olarak satılıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.