Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

EB Games, Nintendo Switch İçin Gelecek Oyunları Listeledi. Mario Kart 8 Hakkında Bilgi Verdi

EB Games, herkesin kafasını karıştırarak, Nintendo Switch' in oyunlarını listesine ekledi. Ancak, garip bir ekleme biçimi ortaya çıktı.

Nintendo Switch için yanlışlıkla yeni oyun bilgileri gelmiş olabilir. Avustralya merkezli oyun satış şirketi olan EB Games’ in internet sitesinde Nintendo Switch’ e çıkacak oyunları listeledi. Aslında bu oyunları geçtiğimiz aylarda Nintendo Switch için yayınlanan video aracılığı ile görmüştük. Super Mario Kart 8 ve The Elder Scrolls V: Skyrim’ i listeleyen EB Games, çok kısa bir süre sonra bu gönderiyi kaldırdı. Ancak, iş işten çoktan geçmişti. İnterette yayınladığınız şeyi geriye çekmek bir şey ifade etmez. 

EB Games’ in yayınladığı oyunların yanında paylaştığı bilgilerde bulunuyor. Tahminlerimize göre gönderilerin doğru olacağını düşündüğümüz ancak yine de kesin bir bilgi sunulup resmi bilgi gelene kadar beklenmesi gerekiyor. Ancak, EB Games’ te açıklanan bilgilere göre, Mario Kart 8, Nintendo Switch için olan versiyonunda yeni bir mod olan Battle mod bulunacak. Ayrıca, normal oyunun üzerinde 24 pist ve 8 yeni karakter de bulunacak. 

Mario Kart 8 show airplane

EB Games bu haberden sonra birçok farklı değişiklikler yaptı. Öncelikle, kaldırılan görseller yerine yenisi konuldu. Sonra da, The Elder Scrolls V: Skyrim ve Super Mario Kart 8’in görselleri kaldırıldı. Kaldırıldıktan sonra, görsellerin yerine gri bir sayfa koyuldu ve isimlerin yanına “Working Title” yazıldı. 

Bu oyunların dışında, Nintendo Switch’ in yaklaşık 2 ay önce paylaşılan videosunda yer alan oyunlar da listelenmiş durumda. Oyuncuların Nintendo Switch’ e çıkacağını duyduğunda çok heyecanlandığı NBA 2K16 oyunu listede yer almadı. Basketball(Working Title) başlığı altında bir oyunu listeleyen EB Games, kendilerinin de Nintendo’ nun da bizim de kafamızı karıştırmayı başardı. Helal olsun.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.