Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

EA, Temmuz Ayında Yeni Büyük Oyunlar Duyuracak

Electronic Arts, temmuz ayında önemli duyurular yapacak. Yeni büyük oyunlarını duyuracak şirket, herhangi bir etkinlik düzenlemeyecek.

Electronic Arts, bu yıl bir EA Play etkinliği düzenlemeyeceğini açıklayarak; haziran ayındaki oyun duyuru etkinliklerini atlamaya karar veren birkaç şirketten biri oldu. Bunun yerine şirket, 2022 için çıkacak oyun sürümlerini hazır olduklarında açıklayacağını belirtti. Duyurular haziran programına uymamış olabilir ancak duyurular temmuzda geliyor.

EA’nın, yaklaşan FIFA; Need for Speed ​​ve Skate oyunları da dahil olmak üzere temmuz ayında üç büyük oyun sürümünü ayrı ayrı duyurmayı planladığı bildirildi. İçeriden bilgiler sızdıran Tom Henderson’a göre, üç oyunun da temmuz ayında açıklanması planlanıyor. Belirtildiği gibi oyunların gösterileceği tek bir etkinlik planlanmadı. Bunun yerine yapımların hepsi bireysel duyurular şeklinde gelecek.

EA, FIFA İsmini Son Kez Kullanacak

EA

Raporda her duyuru için belirli tarihler verilmedi ancak Henderson, FIFA ve Need for Speed ​​duyurularının temmuz ayının ikinci yarısında geleceğini bildiğini söyledi. FIFA 23, marka hayranlarının çoğunun zaten aşina olduğu bir oyun olacak. Oyunla ilgili bazı önemli detaylar EA tarafından doğrulandı. Örneğin FIFA 23, Dünya Kupası turnuvaları da dahil olmak üzere hem erkek hem de kadın liglerine yer verecek.

EA ayrıca, daha önce FIFA 22’de test ettiği bir özellik olan çapraz oynama özelliğinin de geleceğini söylemişti. En önemlisi de FIFA 23, FIFA markasını kullanan son EA futbol oyunu olacak. Skate, Haziran 2020 çevrimiçi EA Play sunumu sırasında doğrulandı ancak o dönemde projenin daha başlarıydı. Genel olarak Skate 4 olarak anılan yeni oyun, resmi adı açıklanmasa bile 2010’dan bu yana piyasaya sürülen ilk Skate oyunu olacak.

Need for Speed Yeni Nesil Konsollara Özel Olacak

EA

Yeni Need for Speed oyunu, yeni duyurular arasında en ilgi çekici olan proje olacak. Kısa süre önce EA tarafından satın alınan Codemasters, bu yılın başlarında Criterion ile yeni bir Need for Speed ​​üzerinde çalıştığını doğruladı. Ayrıca yeni nesil konsollar için özel bir yarış oyunu olacağı da söyleniyor. Ve yeni Need for Speed’in içeriğinde anime unsurları olup olmayacağı söylentisi de mevcut.

Bu rapor doğruysa FIFA, Need for Speed ​​ve Skate serilerinin hayranları daha fazla bilgi için uzun süre beklemek zorunda kalmayacak. Temmuz ayının başlamasına sadece birkaç gün kaldı. Şimdilik bu haberler resmi olarak onaylanmasa da gerçekleri öğrenmemiz için oldukça kısa bir zaman kaldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.