Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Electronic Arts’ın Iron Man Oyunu Hakkında Yeni Detaylar

Motive Studio tarafından geliştirilen Iron Man oyunu hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Bu detaylar oyunun ön geliştirme aşamasında olduğunu gösteriyor.

Electronic Arts tarafından oyunculara sunulacak olan yeni Iron Man oyunuyla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Uzun zamandır ses seda çıkmaya proje için beklenen detaylar hayranlarla paylaşıldı ve oyununun hala erken geliştirme aşamasında olduğunu söyleyebiliyoruz. Motive Studio tarafından geliştirilen oyunda merakla meşhur yapım Dead Space‘in yeniden yapım sürümünün izinden gittiği belirtiliyor.

Motive genel müdürü Patrick Klaus yayınladığı bir gönderiyle beraber proje ile alakalı uzun süredir devam eden sessizliği bozdu. Klaus, Dead Space’in yeniden yapımının “büyük bir dönüm noktası” ve başarılı çıkışının ardından “odak noktanın artık Iron Man” olduğunu aktardı.

Iron Man Oyunu Şu Anda Ön Geliştirme Aşamasında

Proje hakkındaki bilgiler sadece bunlarla sınırlı kalmıyor aynı zamanda Klaus, Şubat 2023′te yayınlanan bir raporu yineleyerek şu cümleleri aktarıyor: “Iron Man oyunu şu anda ön geliştirme aşamasında yer alıyor. Burada mümkün olan en iyi temeli attığımızdan emin olmak için istiyoruz ve bu konuda acele etmek istemiyoruz. Proje gerçekten de heyecan verici.”

Iron Man

Öğrendiğimiz bilgiler kapsamında projenin piyasaya sürülmesine uzun yıllar olduğunu tahmin edebiliyoruz. Motive ekibinin Dead Space remake ile beraber uzunca vakitler geçirdiğini görüyor ve Iron Man’in ön geliştirme aşamasında olduğunu biliyoruz. Dolayısıyla yakın zamanda bu oyunun karşımıza gelmeyeceğini rahatlıkla söyleyebiliyoruz.

Motive Studio tarafından geliştirilen süper kahraman Iron Man projesiyle ilgili yeni bilgiler bunlarla sınırlı. İlerleyen süreçte yeni detayların bizlere sunulmasını bekliyor ve projeyi merakla takip ediyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.