Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

EA’den Açık Dünya Black Panther Oyunu Geliyor!

Marvel kahramanı Black Panther'e dayanan tek oyunculu bir açık dünya oyunu geliştirildiği ve yayıncının Electronic Arts (EA) olduğu iddia edildi!

EA’den Black Panther oyunu geliyor! Bu heyecan verici iddia, video oyun basının önemli isimlerinden Jeff Grubb’a ait. VG247’nin haberine göre Game Mess Mornings adlı podcast programında konuşan Amerikalı gazeteci, söz konusu oyunun şu anda erken geliştirme aşamasında olduğunu öne sürdü.

Grubb, projenin Project Rainier olarak adlandırıldığını ve Monolith Productions’ın eski başkanı Kevin Stephens’ın yönettiği yeni bir stüdyo tarafından yapıldığını aktardı. Yayıncılığını EA’in üstlendiği tek oyunculu açık dünya Black Panther oyunu, Marvel süper kahramanının ölümünden sonra Black Panther kostümünü sırtına geçiren bir karakteri takip ediyor.

Black Panther Oyunu Erken Geliştirme Aşamasında

black panther oyunu

Daha önce Marvel’s Avengers ve Marvel Ultimate Alliance 3’te görünen Black Panther, ilk kez kendi video oyunu ile karşımıza çıkacak. EA’den Grubb’un iddialarına karşı henüz bir açıklama gelmiş değil. Yeni bir gelişme yaşandığı takdirde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Marvel çizgi romanlarının en popüler karakterlerinden biri olan Black Panther, 2018’de beyaz perdeye taşındıktan sonra geniş kitlelerce bilinir hale geldi. Kahramanın sinemadaki yüzü olan aktör Chadwick Boseman, 2020 yılında herkesten saklayarak mücadele ettiği kolon kanserine yenik düşmüştü.

Oyun, Tek Oyunculu ve Açık Dünya Olacak

ea black panther oyunu

İlk fragmanı San Diego Comic-Con’da yayınlanan devam filmi Black Panther Wakanda Forever, Marvel’ın ilk siyahi süper kahramanının ölümünün ardından yaşananları konu alacak. Bu film aynı zamanda MCU Faz 4’ün sonu olacak.

Video oyun dünyası, son yıllarda ırk ve cinsel yönelim çeşitliliğine büyük bir hassasiyet gösteriyor. Bu nedenle EA’in yayınlayacağı olası bir Black Panther oyunu, iyi bir anlatı ve oynanış ile başarılı olabilir. Jeff Grubb ve diğer kaynaklardan yeni ayrıntılar geldikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.