E3 2019’da Yeni Bir Darksiders Oyunu Duyurulacak!

E3 2019'da yeni bir oyun daha tanıtılacak.

İlk kez 2010 yılında karşımıza çıkan Darksiders serisi günümüzde biribirinden farklı platformlarda oynanmaya devam ediyor. Bugün gelen haberlere göre yeni bir Darksiders oyunu E3 2019’da oyunculara tanıtılacakmış.

Tüm dünyada milyonlarca oyuncuya ulaşan Darksiders serisi son olarak III’nci oyunu ile 27 Kasım 2018’de konsol ve bilgisayar oyuncularına sunuldu. Satış rakamları ile bekleneni verebilen yapım ne yazık ki oyuncular tarafından benimsenmedi. PC oyuncuları tarafından Steam’de ‘karışık’ olarak değerlendirilen Darksiders III 269.00 TL gibi cep yakıcı bir fiyat etiketine sahip. Kadın bir karakteri yönlendirdiğimiz oyunda benzersiz çok sayıda düşman modeli ile de karşılaşmıştık.

Bugün gelen bilgiler ile Haziran ayında düzenlenecek olan E3 2019’da yeni bir Darksiders oyununun tanıtılacağını öğrendik. PC Gamer’ın yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre 11 Haziran – 14 Haziran tarihleri arasında yapılacak olan E3 2019 oyun fuarında THQ Nordic yeni bir Darksiders oyununu oyuncular ile paylaşacakmış. Yeni oyun 13 Haziran’da Darksiders: Action Adventure Evolved adı ile oyunculara tanıtılacakmış.

Henüz yeni oyunu dair detaylı bir bilgi THQ Nordic tarafından paylaşılmazken oyuncular merakla E3 2019’u beklemeye başlamışlar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol