Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dying Light 2 Nintendo Switch Sürümü Ertelendi

2022 yılının en çok beklenen oyunlarından Dying Light 2 Stay Human'ın Nintendo Switch sürümü 6 ay ertelendi.

4 Şubat’ta piyasaya sürülmesi planlanan Dying Light 2 Stay Human, 2022 yılında konsol ve PC’ye gelen en büyük oyunlardan biri olacak. Hem görsel hem de oynanış açısından üst düzey kalitede görünen aksiyon-macera oyunu, şaşırtıcı bir şekilde Nintendo Switch‘e de sunulacak. Fakat oyunu Switch’te deneyimleyecek olan kullanıcılar bunun için biraz da beklemek zorunda kalacak.

Geliştirici Techland tarafından yapılan açıklamada, Dying Light 2 Nintendo Switch sürümünün 6 ay ertelendiği belirtildi. Stüdyo, kararın oyunculara hak ettikleri düzeyde oyun deneyimi sağlamak için alındığını söyledi. Switch sürümü ile konsol ve PC sürümleri arasındaki en büyük fark, bulut teknolojisi olacak. Switch sahipleri, Dying Light 2’yi elle taşınır modda bulut üzerinden oynayabilecekler.

Dying Light 2 Nintendo Switch’te Bulut Üzerinden Oynanacak

Dying Light 2 Stay Human Nintendo Switch
Dying Light 2 Nintendo Switch sürümü için 6 ay daha beklenmesi gerekecek.

Bu da oyunun yerel olarak yüklenilmesi yerine harici bir sunucudan konsola aktarılacağı anlamına geliyor. Daha önce Control ve Hitman 3 gibi oyunların da bulut sürümleri yayınlamıştı. Şimdiye dek iki kez ertelenen Dying Light 2 Stay Human çıkış tarihi, son olarak 4 Şubat olarak açıklanmıştı. Oyun, Switch dışındaki platformlara planlanan tarihte çıkış yapacak.

2015 yayınlanan Dying Light’ın doğrudan devamı olan oyun, katıksız bir zombi aksiyon deneyimi yaşatacak. Techland, oyunu tamamen bitirmenin 500 saat süreceğini açıklamıştı. 500’den fazla benzersiz ekipmanın olacağı Dying Light 2 Stay Human, Türkçe arayüz ve altyazı desteği ile gelecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.