Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dying Light 2’nin Dosya Boyutu Herkesi Şaşırttı!

Dying Light 2'nin PlayStation 5 sürümü için olası dosya boyutu ortaya çıktı ve dosya boyutu, oyunun çok büyük bir oyun olmayacağını ortaya koydu.

Dying Light 2: Stay Human yıllardır beklenen popüler bir yapım. Ne yazık ki, oyun defalarca ertelendi ve son erteleme, oyunu aralık ayında planlanan lansmandan 2022’nin şubat ayına itti. Neyse ki, oyun için uzun süren bekleyiş neredeyse sona ermek üzere ve oyunun kaç GB olacağı ortaya çıktı.

Twitter hesabı PlayStation Game Size, kısa süre önce PlayStation Store’da yer alan Dying Light 2’nin PlayStation 5 sürümü hakkında bazı bilgiler paylaştı ve mevcut haliyle, oyunun ilk günkü güncellemesini hesaba katmadan yaklaşık 21.099 GB olacağını doğruladı.

Dying Light 2 Küçük Bir Oyun mu Olacak?

Dying Light 2

Dying Light 2 bir açık dünya oyunu olduğundan, bazı hayranlar dosya boyutunun çok küçük olduğunu düşünebilir, ancak bunun gerçek oyun içi dünyanın boyutunu yansıtmama ihtimali mevcut. Oyunların dosya boyutlarının kontrolden çıkmaya başladığı bir sektörde, çoğu kişi yeni oyuna yer açmak için bir sürü şeyi silmek zorunda kalmayacaklarından mutlu olacak.

Dying Light 2 dosya boyutu bilgilerinin ortaya çıkması, hayranların başka bir erteleme için endişelenmesine gerek olmadığının bir işareti olabilir mi? Oyun, E3 2018’de ortaya çıktığından beri, oyun birçok kez ertelendi ve ayrıca hayranların onun hakkında çok az şey gördüğü ve duyduğu bir dönemden geçti.

Dying Light 2

Oyunun gerçekten geliştirmenin sonuna geldiğinin bir başka işareti de oyunun ekim ayında yayınlanan ESRB derecesinden ortaya çıktı. Tipik olarak, oyunlar için ESRB derecelendirmeleri, oyun bitmek üzere ve hazır olana kadar yayınlanmaz, bu nedenle hayranların başka bir gecikme için endişelenmesine gerek yok.

Dying Light 2 çıkış tarihine birkaç ay kaldı, bu yüzden şimdi ve o zaman arasında açık dünya zombi oyunu hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın. Oyun; PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X için 4 Şubat 2022‘de çıkıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.