Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dying Light 2: Bloody Ties Duyuruldu

Oyunun ilk genişlemesinin adı Bloody Ties olarak açıklandı. Techland daha önce ek paketin Eylül ayında piyasaya sürüleceğini söylemişti.

Dying Light 2 Stay Human, Bloody Ties isimli ilk genişleme paketine bu Eylül ayında kavuşacak ancak sözde lansmana yaklaşık bir ay kadar bir süre var ve genişleme hakkında somut ayrıntılar mevcut değil. Bu yüzden hayranlar ertelenme hakkında endişelendiydi ancak Techland nihayet ilk genişleme paketini tanıtacağını açıkladı.

Gamescom Açılış Gecesi Yayını, 23 Ağustos’ta yapılacak ve sunucu Geoff Keighley, genişlemenin gösteri sırasında yayınlanacağını onayladı. İlginçtir ki, genişlemenin adı da yayından önce açıklandı, Dying Light 2 Stay Human: Bloody Ties. Bu yılın başlarında bir sızıntı, genişlemenin hikaye odaklı ve gladyatör temalı olacağını öne sürdü.

Dying Light 2: Bloody Ties Neler Sunacak?

Dying Light 2

Sızıntılara göre bir Opera binası görünüşe göre genişlemede yeni ve önemli bir yer olacak. Bu Opera binası aynı zamanda gladyatör dövüşü için bir arena görevi görecek. Bu arada, Techland daha önce temel oyunun etkinliklerine “yan” olarak ayarlanacağını ve temel oyunun kurulduğu Villedor’dan çok uzaklaşmayacağını söylemişti.

 Genişlemenin ölçeği çok büyük olacak. Görünüşe göre şimdiye kadar keşfedilen 2.000’den fazla diyalog parçası, iki farklı son, yeni modeller ve animasyonlar gibi birçok yenilik mevcut. Dying Light 2 Stay Human, PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC’de buluta özel Switch sürümüyle birlikte çıkış yaptı. 

Gamescom Açılış Gecesi Canlı kesinlikle dolu bir gösteri olacak. Keighley’e göre, kabaca iki saat sürecek ve bazı “harika sürprizler” içerecek. Gösteri için The Callisto Protocol, High on Life, Hogwarts Legacy ve Sonic Frontiers gibi oyunlar da dahil olmak üzere birçok oyun onaylandı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.