Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Dünyaca Ünlü DJ, Hitman World of Assassination’a Geliyor

IO Interactive, Hitman World of Assassination için yeni bir özel hedef duyurdu. Oyuncular, dünyaca ünlü DJ Dimitri Vegas'ın canlandırdığı The Drop isimli karakteri ortadan kaldırmaya çalışacak.

IO Interactive, Hitman World of Assassination için dünyaca ünlü DJ Dimitri Vegas‘ın yer aldığı yeni bir zorlu görev duyurdu. Vegas’ın yüzüne ve sesine sahip olan karakter, bu yılın ilerleyen dönemlerinde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’deki tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak.

Ünlü isim, oyunda dünya çapındaki uyuşturucu ticaretini yöneten ve aynı zamanda bir DJ olan “The Drop” rolünü üstlenecek. Hitman World of Assassination’a eklenecek yeni görev, dünyanın en büyük ve en popüler elektronik dans müziği festivali olan Tomorrowland 2023’te duyuruldu.

Hitman World of Assassination’a Yeni Hedef

Hitman evreninin bir parçası olduğu için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Vegas, “Yaratıcı projelere dahil olmak her zaman heyecan verici ve görev bu yıl başladığında herkesin karakterime nasıl tepki verdiğini görmek için sabırsızlanıyorum” dedi.

Hitman World of Assassination dimitri vegas

IO Interactive CEO’su Hakan Abrak ise şöyle konuştu ”Hitman World of Assassination’da yepyeni Elusive Target görevinde Dimitri Vegas ile ortak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bu, iki yıl içinde yarattığımız ilk Elusive Target olacak ve tutkulu topluluğumuzun ve oyuna yeni başlayanlarımızın, bu yılın ilerleyen döneminde IO Interactive’in 25’in yıldönümü kutlamalarının bir parçası olarak ücretsiz olarak keyfini çıkarabileceğinden çok memnunuz”

Hitman World of Assassination’daki Elusive Target‘lar yalnızca sınırlı bir süre için aktif olan benzersiz ve yüksek ödüllü görevlerdir. Tüm oyuncular için ücretsiz olan bu zorlu görevler, başarılı bir şekilde tamamlanmadığı takdirde tekrar edilemezler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.