Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dune: Spice Wars Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Spiro Games tarafından geliştirilen gerçek zamanlı strateji oyunu Dune: Spice Wars için ilk oynanış fragmanı yayınlandı.

Funcom, Dune Spice Wars oynanış fragmanını yayınladı. Spiro Games tarafından geliştirilen Dune oyunu, 4X öğeler içeren gerçek zamanlı bir strateji deneyimi yaşatacak. Oyuncular, evrendeki en değerli ve stratejik kaynak olan baharata hükmetmeye çalışan büyük gruplardan birine liderlik edecekler.

Dük Leto Atreides ve Baron Vladimir Harkonnen gibi ikonik karakterler olarak oynayacak ve ulusunuzu zafere taşıyamaya çalışacaksınız. Dune evrenine hakim olanların bileceği devasa kum solucanları da oyunda olacak. Evrendeki en önemli gezegen üzerinde hakimiyet kurmak ve kontrolü ele geçirmek için hile, siyasi etki, ekonomik üstünlük veya açık savaş seçenekleri arasından seçim yapacaksınız.

Dune Oyunu, 2022 Yılında Çıkacak

dune spice wars

Rakiplerinizin planlarını sabote etmek için gizli ajanlar kullanacak, stratejinizi ilerletmek için Landsraad’daki siyasi kararlara oy vereceksiniz. Kaynakları, köyleri ve ilgi çekici noktaları keşfetmek için Dune’u ornitopterlerle keşfedebileceksiniz.

Gittikçe daha fazla bölgenin kontrolünü ele geçirmek için birliklerinizi genişletmeniz gerekiyor. Ekonomiyi domine etmek için kaynakları tesisler ve baharat biçerdöverler aracılığıyla işlemeniz lazım. Güçlü bir orduyla düşmanlarınızı yok edebilirsiniz, ancak saldırganlığın yüksek siyasi sonuçları olabilir.

Dune Spice Wars Oynanış Fragmanı:

Gerçek zamanlı 4X strateji oyunu Dune Spice Wars, 2022 yılında çıkış yapacak. Dilerseniz oyunu Steam istek listenize ekleyerek çıktığı zaman bildirim alabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.