Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dune Spice Wars Game Pass’e Geliyor!

Shiro Games ve Funcom'un 4X strateji oyunu, PC Game Pass aracılığıyla "yakında" abonelik hizmetine dahil edilecek.

Dune Spice Wars, bu yılın başlarında PC için erken erişim olarak Steam‘de yayınlandı ve o zamandan beri sürekli olarak birçok güncelleme ile geliştirildi. Yakında, geliştirici Shiro Games ve yayıncı Funcom’un 4X strateji oyununun PC Game Pass’e de geleceğini duyurmasıyla birlikte oyun ilk kez Steam’den farklı bir platformda yayınlanmış olacak.

Oyunun abonelik hizmetine ‘yakında‘ ekleneceğini belirten geliştirici ekip, herhangi bir çıkış tarihi sağlamadı ancak mevcut tüm içeriğin yanı sıra Dune: Spice Wars için sıradaki güncelleme olan “Sand and Air” isimli büyük güncelleme ile yayınlanacak. Game Pass lansmanı ile. Güncelleme, daha sonra ek ayrıntılarla birlikte yeni oyun özellikleri, birimler ve daha fazlasını getirecek.

Dune Spice Wars Çok Yakında Game Pass’te

Dune Spice Wars

Aslında Steam’de 30 dolar olmasına rağmen günümüz koşullarına göre 139 TL gibi harika bir fiyattan satılan Dune Spice Wars’ı hala oynamadıysanız, Game Pass ile ücretsiz olarak bir şans vermenizi mutlaka tavsiye ediyoruz. Oyunun son güncellemesi ile yeni bir hane, yeni düşmanlar, yeni binalar ve çevrimiçi oyun desteği eklendiğini belirtelim.

Güncellemeden sonra oyuncular, çok oyunculu modlarda Atreides, Harkonnen, Fremen veya Smugglers olarak oynamak için çevrimiçi olabilecek. Easy ile Insane arasında değişen zorluk seçenekleriyle YZ kontrollü gruplar tarafından doldurulabilen herhangi bir açık nokta ile YZ maçları da mevcut. Çok oyunculu maçlar, harita boyutu ve kum solucanı ve fırtına gibi seçenekler özelleştirilebilecek. Zafer koşulları da değiştirilebilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.