Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dune Spice Wars Yol Haritası Açıklandı

Yaz aylarında Dune Spice Wars için iki büyük güncelleme yayınlanacak.

Shiro Games’in strateji oyunu Dune Spice Wars, devam eden erken erişim döngüsü için artık bir yol haritasına sahip. Oyunun erken erişim sürümü geçen ay Steam‘de, Dune lisansından tam olarak yararlanmayabileceği uyarısıyla ve övgü dolu inceleme notlarıyla piyasaya sürüldü.

Bir basın bülteninde geliştirici, Dune Spice Wars’ı güncellemek için yol haritasını açıkladı. Yol haritası, bu yaz piyasaya sürülecek iki büyük güncellemenin yanı sıra henüz onaylanmış çıkış tarihleri olmayan iki ek büyük güncellemeyi müjdeledi. Oyunun yol haritasında dikkat çeken en büyük yeniliklerden birisi ise çok oyunculu mod eklenecek olması oldu.

Dune Spice Wars’ın 4 Büyük Güncellemesi Duyuruldu

Dune Spice Wars
Dune Spice Wars yol haritası.

Yaklaşan büyük güncellemede, Dune Spice Wars’a çok oyunculu eklenecek. Çok oyunculu, işbirliği içinde veya herkes tek rekabet modunda oynanabilecek ve en fazla dört oyuncuyu destekleyecek. Ayrıca bu yaz piyasaya sürülmesi planlanan bir güncelleme ile oyuna yeni bir oynanabilir grup ve yeni zafer koşulu eklenecek. Oyunda şuan yalnızca dört fraksiyon ve üç zafer koşulu mevcut.

Planlanmış bir yayın süresi olmadan iki güncelleme daha duyuruldu; ilki uzay limanları, uzay gemileri ve güçlü gelişmiş birimler ekleyecek olan ‘Air & Sand‘ güncellemesi olacak. İkincisi, meclis üyeleriniz olarak görev yapan ikonik Dune karakterlerini haritaya özel birimler olarak getirmeyi amaçlayan ‘Heroes Of Dune‘ güncellemesi olacak.

Shiro Games ve yayıncı Funcom, “çok oyunculu oyun şu anki en büyük önceliğimiz” dedi ve yol haritasında açıklanan özellikler, topluluk geri bildirimlerine ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir diye belirtti.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.