Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dune Part 2’den Aksiyon Dolu Yeni Fragman

Dune Part 2'nin destansı final fragmanı yayımlandı ve yeni kötü adamları sergiledi. Ayrıca Arrakis'e karşı başlatılan topyekun savaşı ucundan görme şansı yakaladık.

Dune Part 2‘nin son fragmanı yayımlandı. Gelecek senenin en çok beklenen filmlerinden birisi olan devam filmi, muhtemelen ilk haftadan gişe rekorları kıracak. Bir kez daha Denis Villeneuve’ün yönettiği devam filminin yeni fragmanı ile filmde nelerle karşılaşacağımıza göz atıyoruz. Yaklaşık üç dakikalık fragmanda aksiyonun dozu bir an olsun düşmüyor.

Timothée Chalamet’ten Paul Atreides ve Zendaya’dan Chani gibi geri dönen yüzlerin yanı sıra Dune’un devam filminde önde ve merkezde yer alacak olan Christopher Walken’ın İmparatoru Shaddam IV ve Florence Pugh’un Prenses Irulan‘ı da dahil olmak üzere diğer yeni karakterler de fragmanın çeşitli noktalarında gösteriliyor.

Dune Part 2’nin Son Fragmanı Yayımlandı

Dune Part 2'den Aksiyon Dolu Yeni Fragman

Dune Part 2, önceki filmin aksine çok daha fazla aksiyon odaklı bir yapım olacak. Aslında, Paul, Chani ve Javier Bardem’in Stilgar’ı liderliğindeki Fremenler ile Harkonnen Hanesi arasında devasa bir savaşın patlak verdiğini görüyoruz. İnanılmaz görünen kum solucanını da unutmamak gerek. Sizi bilmem ama ben bu fragman ile beklentilerimi bir hayli yükselttim.

Paul ve Chani arasında büyüyen romantik bağ göreceğiz ve Paul’ün, The Voice‘u kullanma ve geleceği görme yeteneği de dahil olmak üzere giderek daha da güçlenen becerilerine de tanıklık edeceğiz. Hatta ve hatta, fragmanı yorumlayarak üçüncü filmin geleceğinin sinyallerini alanlar da mevcut. Film serisinin üçleme olarak düşünüldüğünü bildiğimiz için bu pek de sürpriz olmadı.

Dune 2’nin çekimleri Temmuz 2022’de başladı ve beş ay sonra tamamlandı. Dune Part 2’nin ilk fragmanı, o zamanki 3 Kasım yayın tarihinden önce Mayıs 2023’te çevrimiçi olarak yayınlandı, ancak Dune 2, Hollywood oyuncularının grevi nedeniyle 15 Mart 2024’e ertelendi. Grevlerin bitimiyle ise film gösterimi 2 hafta öne çekilerek 1 Mart 2024 olarak belirlendi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.