Dune Filminin Yıldızı, Küçükken Xbox Kontrolörleri Tasarladığını Söyledi

Dune filminin yıldızı Timothée Chalamet, 11 sene önce ModdedController360 adlı Youtube kanalında kişiselleştirilmiş Xbox kontrolörleri tasarladığını söyledi.

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren ve şu ana kadar olumlu eleştiriler alan Dune filminin yıldızı Timothee Chalamet, eskiden Xbox 360 denetleyicilerini modifiye ettiği bir YouTube kanalına sahip olduğunu söyledi. Esasen ünlü aktörün bu açıklaması, Vice tarafından yayınlanan bir haberi takip ediyor.

Söz konusu haberde, Chalamet’in 2010 yılında ‘ModedController360’ adlı bir YouTube kanalı olduğu ve o zamanlar gençliğinin başlarında olan aktörün kişiselleştirilmiş Xbox 360 denetleyicileri ürettiği ifade edilmişti. Dune‘un yıldızı, sadece birkaç sonra başrol arkadaşı Zendaya ile birlikte bir röportajda kanalın sahibi olduğunu kabul etti.

“Aslında eskiden insanların abone oldukları bir YouTube kanalım vardı. Burada Xbox denetleyicilerimi boyardım ve kendi zevkime göre modifiye ederdim” diyen Chalamet, herkesin merak ettiği bu hikayenin arka planını bu sözlerle açıklamış oldu.

Hala açık olan ModedController360 isimli YouTube kanalında, Chalamet’in yüzünün görünmediği üç video yer alıyor. Elbette videolarda çocuk, Chalamet’in şu anki halinden çok farklı bir sese sahip. Ünlü aktörün Xbox 360 kontrolörlerine yönelik ilgisinin hala devam edip etmediği ise büyük merak konusu.

Dune Filmi, Yılın Gişe Rekortmeni Olmaya Aday

dune filminin yıldızı timothée chalamet

Zendaya ile Dune filminin başrolünde yer alan Chalamet, Call Me By Your Name (2017), The King (2019) Wes Anderson’ın The French Dispatch (2021) gibi birçok filmde oynadı. Başarılı oyuncunun Willy Wonka rolünü üstlendiği film ise 2023 yılında vizyona girecek.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol