Dragon Quest Builders 2, 1.1 Milyon Kopya Sattı!

Dragon Quest Builders 2'nin dijital kopya satışları 1.1 milyonu geçti.

Aralık 2018’de Japonya’da PlayStation 4 ve Nintendo Switch oyuncularına sunulan Dragon Quest Builders 2 yayınlandığı günden bu yana deli gibi satmaya devam ediyor. İki farklı platformda da beklentileri karşılamayı başaran yapım, 1.1 milyon adet kopya satışı yapmış.

Nintendo Switch’te 59.99 dolar fiyat etiketine sahip olan Dragon Quest Builders 2, PlayStation 4 platformunda ise 259.00 TL fiyat etiketine sahip. Geçtiğimiz yıl Japonya’da çıkış yapması ile iki farklı platformda deli gibi satmaya başlayan oyun bugün güncel satış rakamı ile gündeme geldi. GamingBolt’un yapmış olduğu habere göre Square Enix, Dragon Quest Builders 2’nin toplamda 1.1 milyon adet kopya satışı yaptığını duyurmuş.

GamingBolt bu bilgiye Nintendo’nun Japonya sitesinden ulaşmış. Haberin detaylarına göre oyun dijital olarak 1.1 milyon adet satmış. Yani oyunun kutulu satışları bu sayıya dahil değilmiş. Tabii kutulu satışların ne kadar olduğu da şuan bilinmiyormuş.

İlk kez 2018 yılında Japonya’da piyasaya sürülen yapım, Batı’da ise 12 Temmuz 2019’da lansmana çıkmıştı. Yapım Aralık 2018’den bu yana toplamda 1.1 milyon dijital kopya satışı gerçekleştirmiş.  Oyun satışlarını gerçekleştirmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol