Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dragon Ball The Breakers Çıkış Tarihi Belli Oldu

Bandai Namco, Dragon Ball: The Breakers'ın Ekim 2022'de Nintendo Switch, PS4, PC ve Xbox One için çıkacağını duyurdu.

Dragon Ball The Breakers çıkış tarihi nihayet açıklandı. Bandai Namco’nun yeni oyunu, bir grup normal insanın Dragon Ball’daki kötü adamlardan birinden kaçması gereken çok oyunculu hayatta kalma aksiyon oyunu olacak. Oyun, Dead by Daylight’a benzeyecek.

Dragon Ball The Breakers, Dragon Ball Xenoverse 2 dünyasında, normal insanların zaman çizelgesinin sınırlarının dışında bir Zamansal Dikişte sıkışıp kaldığı bir dünyada geçecek. Bu insanlar, Dragon Ball kötü adamlarından birinin boynundan nefes alıp vermesi gibi bir talihsizliğe sahip. Neyse ki, katilden kaçmaya çalışanlarında erişebileceği birçok özel eşya olacak.

Dragon Ball The Breakers Çıkış Tarihi

Dragon Ball The Breakers

Hayatta kalmaya çalışanların amacı Süper Zaman Makinesi’ne doğru yol almak olacak; Katilin amacı ise tüm hayatta kalmaya çalışanları yok etmek. Dragon Ball için onaylanan üç katil karakter ise The Breakers, Cell, Buu ve Frieza olarak açıklandı ve bu karakterlerin hepsi tamamen özelleştirilebilir olacak. Büyük olasılıkla özelleştirme sistemi Dead by Daylight gibi çalışacak.

Oyuncuların Dragon Ball The Breakers’ı kendileri deneyimlemesine çok uzun bir süre kalmadı. Bandai Namco, yeni bir fragman ile oyunun Nintendo Switch, PC, PS4 ve Xbox One için 14 Ekim 2022’de piyasaya sürüleceğini duyurdu. Oyun, PS5 ve Xbox Series X’te oynanabilir olacak ancak yeni nesil sürümü olmayacak. Oyunun sistem gereksinimleri de belli oldu.

Son olarak Dragon Ball The Breakers’ta Frieza’ya uygun bir Namek haritası olacak. Fragman, Zarbon ve Dodoria’nın evleri delip geçtiğini gösterirken, Frieza sahne boyunca yavaş yavaş farklı formlarına geçiyordu. Gösterilen son dönüşüm Frieza’nın son hali ve yüzde 100 nihai formu değildi. Büyük ihtimalle bunlar kozmetik olarak satılacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.