Dragon Ball FighterZ Açık Betası Başladı!

Dragon Ball FighterZ, Xbox One ve PlayStation 4 platformu için Açık Beta'ya çıktı.

Geçtiğimiz aylarda duyurulan ve 2018’in beklenen oyunları arasında yer alan Dragon Ball FighterZ, 26 Ocak’ta karşımıza çıkacak. Şu sıralar PlayStation 4 ve Xbox One platformunda Açık Beta’ya çıkan oyun ilgi odağı haline geldi.

Bandai Namco tarafından yayıncılığı yapılan Dragon Ball FighterZ, daha yayınlanmadan oyuncuların ilgi odağı haline geldi. Bandai Namco tarafından bugün Twitter’dan bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamayla birlikte Dragon Ball FighterZ’in Xbox One ve PlayStation 4 platformunda Açık Beta’ya başladığı belirtildi. Açık Beta’a dahil olmak isteyen oyuncular konsollarından mağazada “Dragon Ball FighterZ Open Beta” aramasını yaparak Açık Beta sürümü indirebilir ve varsa erken erişim kodunu kullanabilirler. Dragon Ball FighterZ’in Açık Betası PlayStation 4 platformu için 2.4 GB gibi bir dosya boyutuna sahipmiş.

Oyun 14 Ocak Pazar gününe kadar Açık Beta’da yer alacak. 26 Ocak’ta full sürüm ile karşımıza çıkacak olan oyun bizlere alışılmışın dışında bir dövüş oyunu sunuyor. Açık Beta da 11 farklı karakteri oyunculara sunan Bandai Namco, oyunu 1 Şubat’ta da Japonya’da yayınlayacak. Şu sıralar binlerce farklı oyuncu tarafından Açık Beta oynanmaya başladı. Milyonlarca oyuncu tarafından sabırsızlıkla beklenen başarılı oyun 2018 yılına damga vuracak gibi görünüyor.

Dilerseniz buradan Açık Betayı indirebilirsiniz.

1 Yorum

  1. pc kaldırmıyor 😀

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>