Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dr. DisRespect’in Oyunu Deaddrop Oynanış Videosu Yayınlandı

Dr. DisRespect'in daha yaygın olarak Project Moon olarak bilinen oyununa yeni bir resmi isim verildi. İlk oynanabilir anlık görüntü de yayınlandı.

Deaddrop‘dan nihayet bazı görüntüler görme şansı yakaladık. Midnight Society sonunda bize somut bir şey verdi. Dr. DisRespect tarafından ortaklaşa oluşturulan oyunun çok erken bir sürümü, testçilerin eline geçti ve çok da kötü görünmediğini kabul etmeliyiz.

Oyunun kendisine geçmeden önce oyunun adını da değiştirdiğini de belirtelim. Şimdiye kadar Project Moon olarak anılırken, resmi olarak Deaddrop olarak yeniden adlandırıldı. Oyunun nihai içeriği hakkında yeni bir ayrıntıya sahip değiliz ancak oyunun nasıl göründüğünü şimdiden görebiliyoruz.

Deaddrop Oynanış Videosu

Deaddrop

Oyunun Unreal Engine 5 üzerinde geliştirildiğini kesinlikle görebilirsiniz. Yağmur damlaları, aydınlatma gibi detayların bu noktada bile gerçekten çok iyi göründüğünü söylemeliyim. Oyuncular ayrıca atış yapma ve haritada hareket etme gibi temel özellikleri de test edebildi.

Test süreci yalnızca Varyantlar olarak adlandırılan kişilere verildi. Bunlar, yalnızca test açısından değil, aynı zamanda karar verme açısından da Deaddrop’un geliştirme sürecinde yer alan kişiler olarak belirtildi. Şu anda artık mümkün olmayan bir NFT jetonu satın alarak bir Varyant olabiliyordunuz.

Her altı haftada bir yeni anlık görüntülerin yayınlanacağını da belirtelim, bu nedenle oyunun gelişimini düzenli olarak gözlemleyebileceğiz. Deadrop’un ilk test sürümünün minimum gereksinimlerinin neler olduğunu da öğrendik:

 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i7-7700k (4.2 GHz)
 • Ekran kartı: NVIDIA GTX 1080
 • Bellek: 32 GB RAM
 • Depolama alanı: 20 GB HDD
YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.