Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dr Disrespect 5 Nisan’da Önemli Bir Duyuru Yapacak

Dr Disrespect, YouTube yayıncısının oyun stüdyosu ile ilgili olabilecek şifreli bir mesaj yayınladı.

Dr Disrespect hakkında söylenebilecek çok şey var ancak tartışmalı YouTube yayıncısının, hayranlarının dikkatini çekmek için inanılmaz bir yeteneğe sahip olduğu çok açık. Twitter‘da yakın tarihli bir mesajda ünlü yayıncı, 5 Nisan’da düzenleyeceği gizemli bir etkinlik duyurdu.

Dr Disrespect’in Twitter hesabından paylaşılan mesajda kısa ve basit bir mesaj yer alıyor. Mesaj, “Dün gece bir rüya gördüm” diye başlıyor ve arkasından 5 Nisan tarihi geliyor. Gönderide, büyük olasılıkla bir oyun sinematiğinden veya fragmanından kaydedilmiş, ormana bakan kırmızı bir portalı gösteren kısa bir video görüyoruz. Ormanın içinden kayalık bir patika geçiyor ancak kayda değer başka ayrıntı yok.

Dr Disrespect Büyük Olasılıkla Project Moon’u Tanıtacak

Dr Disrespect

Bu yüzden çoğu kişi Dr Disrespect’in tanıtımının sadece herhangi bir oyun için değil, kendisinin geliştirdiği bir oyun olduğunu tahmin ediyor. Birçoğunun bildiği gibi ünlü yayıncı geçen yıl Midnight Society adlı bir stüdyonun kurulmasına yardım ettiğini duyurdu. Midnight Society’nin ilk oyunu Project Moon, muhtemelen piyasaya sürülmekten çok uzakta ancak kısa bir tanıtım görmemiz çok olası. NFT’lere dayanan Project Moon’un para kazanma özelliği olacağını da belirtelim.

YouTube yayıncısı daha önce NFT’lerin Midnight Society’nin ilk oyununun önemli bir parçası olacağını doğruladığında tartışmalara yol açmıştı. NFT’leri “kazanmak için oyna” olmayacaklarını, ancak alıcıları “oyuna daha fazla dahil edeceklerini” ve beta erişimi sağlayacaklarını vaat etmişti. Dr Disrespect tarafından yayınlanan görüntünün, Project Moon’un NFT’lerine ilk bakış olması ve 5 Nisan’ın, oyununun blockchain para kazanma özelliğinin ilk sunumunu duyuran bir etkinlik olması muhtemel.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.