Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dota 2’nin İki Yeni Kahramanı Duyuruldu!

Dota 2'ye yeni kahramanlar ekleniyor.

2013 yılından bu yana oldukça popüler bir kitleye ulaşan Dota 2, geçtiğimiz günlerde iki yeni karakterini oyunculara duyurdu. Karakterlerden birisi şuan oynanabilir durumda.

Dota 2’nin İki Yeni Kahramanı Duyuruldu 2

Dota 2, milyonlarca oyuncusuna bir sürpriz yaptı ve iki yeni karakterini duyurdu. Grimstroke ve Mars adındaki yeni karakterler ile oyun içerisi daha hareketli bir yapı gelecek. Oyunculara öncelikle Grimstroke isimli karakter sunuldu. Destek kahramanı olarak adından söz ettirecek olan yapım milyonlarca oyuncu tarafından ilgiyle oynanmaya başladı. 25 Ağustos sabahı oyunculara sunulan yeni karakter diğer karakterlerden ayırdedici özelliklere sahip.

Mars adında duyurulan ikinci karakter ise 2018’in sonlarına doğru oyunculara sunulacak ve oyuncular 2018’in sonlarına doğru yeni karakteri oynayabilecekler. Birbirinden farklı özelliklere saihp olacak olan bu iki karakter oyunculara daha hareketli ve aksiyonlu bir yapı sunacak. Karakterlerden birisi mürekkep saldırısı diğeri ise şimşek saldırısı ile oyuncuları büyüleyecek.

İlerleyen dönemlerde yeni güncelleme alacak olan Dota 2, oyunculara yeni içeriklerde sunmaya başlayacak. Dileyen oyuncular Grimstroke isimli karakteri şuan oynayabilirler. Mars adlı karakter bu yıl içerisinde oyuna dahil edilmiş olacak.

Karakterlerin tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.