Dota 2 International Bu Yıl Geri Dönüyor

Valve yakın tarihte yaptığı açıklama ile birlikte International 10 etkinliğinin bu yıl yapılacağını söyledi.

Valve, Dota 2‘deki yaklaşan rekabetçi etkinlikler hakkında daha fazla ayrıntı açıkladı ve sonuncusu ertelenip iptal edildikten sonra, Dota 2 International etkinliğinin yapılıp yapılmayacağı merak edilirken oyuncular için sevindirici haber geldi.

Dota 2 International 2021

Dota 2 International etkinliği, Dota 2 için yılın en büyük etkinliği, çünkü dünyanın en iyi takımlarını milyonlarca taraftarın eğlenmesi için karşı karşıya geldikleri yerde bir araya getiriyor. Valve’ın oyun tarihinin en büyük ödül havuzlarıyla etkinliği iptal etmesi çok büyük bir şey olurdu ancak Valve bunu yapmadı.

TI10, Battle Pass’in geçmesine ve tüm bu paranın ödül havuzu için ayrılmasına rağmen iptal edildi. Ancak, 12 Mayıs 2021’de Valve, The International’ın 2021’de geri döneceğini ve ödül havuzunun 40.018.195 Dolar olacağını açıkladı. Büyük turnuvanın ismi değiştirilmediğinden halen The International 10 olarak adlandırılacaktır. TI10, 8 Ağustos 2021’e kadar sürecek olan Grup Aşaması ile 5 Ağustos’ta başlayacak. Ana etkinlik daha sonra 10-15 Ağustos tarihleri ​​arasında devam edecek.

Bunun dışında Valve, bir Covid-19 etkin noktası oluşturmayı önlemek için rekabeti olabildiğince güvenli hale getirmeye çalıştıkları için pek çok ayrıntı açıklamadı.

Son olarak Valve, Haziran 2021 tarihinde yani önümüzdeki ay International 10 ile ilgili daha fazla ayrıntıyı büyük bir ihtimalle ortaya çıkaracaktır. Şirketin açıklamalarını merakla bekliyor olacağız.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol