DOTA 2

MMORTS
Takip Et
1

İncelenmemiş

6.6

Kullanıcı

Dota 2 Dawnbreaker Yetenekleri Nelerdir?

Popüler MOBA oyunu Dota 2 için Valve oyuncuların bir süredir bekledikleri yeni karakteri Dawnbreaker ı yayınladı.

Dünyanın en popüler MOBA oyunlarından biri olan Dota 2 için Valve, yeni karakteri olan Dawnbreaker’ı yayınladı. Oyuna yeni eklenen karakterle ilgili olarak oyuncuların merak ettiği sorularından biri yeteneklerinin neler olduğuydu. Bizde bu yazımızda Dota 2 Dawnbreaker karakterinin yeteneklerini kısaca açıklıyoruz.

Dota 2 Dawnbreaker

Dawnbreaker’ın kiti oldukça kapsamlı. İyi bir dayanıklılığa sahip bir ilk yardım kiti gibi diyebiliriz. Ancak aynı zamanda kitle kontrolü, iyileştirme ve harita kontrol araçlarına da sahiptir. Bu, onu oldukça güçlü bir şampiyon yapıyor. Mevcut kiti nedeniyle, hem harita kontrolünü sağlayabiliyor hem de iyileştirme yeteneği ile birlikte oldukça güçlü bir konuma getiriyor, ön saflarda yapacağınız savaşlarda kesinlikle takım kompozisyonunuzda barındırmak isteyeceğiniz türden bir karakter.

Gelelim şampiyonun yeteneklerine.

Dawnbreaker Yetenekleri

  • Starbreaker: Dawnbreaker’ın çekicini üç kez savurarak Alan Hasarı (AoE) vurmasına izin veriyor ve ardından hasar alan şampiyonları belirli bir süreliğine sersemletiyor.
  • Celestial Hammer: Çekici fırlatarak uçuş yolundaki tüm düşmanlara hasar verebilir. Kahramana dönmeden ve arkasında ateşli bir yol bırakmadan önce kısa bir süre yerde kalıyor. Yerdeki ateşin üzerinden geçen düşmanlar yavaşlıyor.
  • Luminosity: Bir sonraki saldırı kritik hasar verecek ve verilen hasarın bir kısmı kadar yakındaki müttefikleri iyileştirecek.
  • Solar Guardian: Karakterin ultimate yeteneği, haritanın başka bir kısmındayken belirlediği alana uçarak hasar veriyor. Alanın içerisinde kalan rakiplere hasar veren yetenek aynı zamanda takım arkadaşlarınızın canını doldurmasına izin veriyor.
Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol