Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

DOOM Eternal’ın İlk Oynanış Görüntüleri Yayınlandı

Doom Eternal heyecan uyandırıyor.

Söz verdiği gibi id Software ile Bethesda QuakeCon 2018’de DOOM Eternal’ın ilk oynanış görüntülerini yayınladı. Bethesda toplamda üç oynanış videosu yayınlarken, merak edilen oyundan pek çok görüntü izledik. Özellikle ikinci videoda id Software tarafından oyunun PC görüntüleri de yayınlanırken, klavye-mouse ikilisiyle oynanması dikkat çekti. Dolayısıyla DOOM serisinin hayranlarına mutlaka izlemelerini tavsiye ediyoruz.

doom eternalin ilk oynanis goruntuleri yayinlandi 1

id Software tarafından geliştirilen DOOM Eternal oyuncuları güç ile hızın birleştiği noktaya taşımayı vadediyor. Seriyi bir sonraki noktaya taşıyacak olan DOOM Eternal’da Doom Slayer olarak oynuyoruz ve Cehennem kuvvetlerinden intikam almak için yola çıkıyoruz. Yeni bir evrende geçen DOOM Eternal’ın müzik albümü de başarılı isim Mick Gordon tarafından bestelendi.

DOOM Eternal’da oyuncular farklı boyutlarda seyahat ederek hem yeni, hem de serinin klasik iblislerini yeni silah ve yeteneklerle yok edecekler. Her ne kadar Bethesda net çıkış tarihini duyurmasa da DOOM Eternal’ın 2019 yılı içinde çıkış yapması bekleniyor. Hatta bu tarih 2020’ye dahi sarkabilir.

DOOM Eternal’a dair yeni bilgiler geldikçe size sunmaya devam edeceğiz. İyi seyirler!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.