Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Doctor Strange Temalı Xbox Konsolu Duyuruldu

En yeni özel Xbox konsolu, Doctor Strange in the Multiverse of Madness temalı özel olarak yapılmış bir Xbox Series S oldu.

Xbox, en son Marvel Sinematik Evren filminden sonra temalı özel konsollar oluşturmak için Marvel ile yıllar boyunca birçok kez ortaklık kurdu. Sinemalarda gösterime girecek bir sonraki büyük MCU filmi, merakla beklenen Doctor Strange in the Multiverse of Madness‘ı kutlamak için Microsoft, özel bir Series S konsolu yarattı.

Doctor Strange Xbox Series S konsolu, tek gözlü canavar Gargantos’a, filmin logosuna ve filmin estetiğine uygun bir renk şemasına sahip. Bu arada dört kontrolör de Doctor Strange, Scarlet Witch, Wong ve America Chavez gibi isimlerin kıyafetlerine benzeyecek şekilde tasarlandı ve diğer özel konsolları gibi, hayranların da onu ve koleksiyonları için kontrolörleri kazanma şansı mevcut.

Özel Xbox Konsolu İçin Çekiliş Başladı

Xbox
Doctor Strange 2, önümüzdeki ay 6 Mayıs’ta vizyona girecek.

En yeni özel Xbox konsolunu kazanmakla ilgilenen herkesin Twitter’da resmi sayfayı takip etmesi ve resmi çekiliş tweetini #DoctorStrangeXboxSweepstakes hashtagiyle tekrardan paylaşması yeterli. Yarışmaya giriş süresi şu andan itibaren 20 Mayıs Cuma günü TSİ 06.00’ya kadar sürecek. Geçmişte Microsoft, kullanıcıların Microsoft Rewards programı aracılığıyla ek girişler almasına izin verirdi ancak Doctor Strange konsolunda durum böyle değil.

Eğer herhangi biri Doctor Strange in the Multiverse of Madness konsolunu ve kontrolör setini kazanacak kadar şanslıysa, ödülünü zamanında talep ettiğinden emin olmak isteyecektir. Çok uzun zaman önce, birinin kazandığı özel Far Cry 6 temalı Series X konsolunu talep edemediği bir durum vardı, bu nedenle yarışmaya katılan herkes Twitter DM’lerine dikkat etmeli. Kazananlar 20 Mayıs’tan itibaren 14 gün içinde bilgilendirilecek. Talep edilmezse yeni bir kazanan seçilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.