DISTRAINT: Deluxe Edition Kısa Süreliğine GoG’da Ücretsiz Oldu!

DISTRAINT: Deluxe Edition ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor.

Konsol, mobil ve bilgisayar platformunda oynanan DISTRAINT: Deluxe Edition, kısa süreliğine GoG’da ücretsiz olarka dağıtılıyor.

21 Ekim 2015’te lansmana çıkan ve Steam’de bilgisayar platformunda oldukça olumlu geri bildirimler alan DISTRAINT: Deluxe Edition tek oyunculu bir oynanışa sahip. Orta dereceli grafik açılarına ve yine orta dereceli içeriklere sahip olan oyunda Türkçe dahil olmak üzere 11 farklı dil seçeneği oyunculara sunulmuştu. Steam’de 29 Ocak’a kadar yüzde 80 indirime giren oyun 10.00 TL yerine 2.00 TL’ye satılıyor.

GoG üzerinden 1 günlüğüne ücretsiz olan yapım yarın akşama kadar dağıtılmaya devam edilecek. 2D grafik açılarına sahip olan yapımda benzersiz lle çizilmiş içerikler yer alıyor. Atmosferik müzik ve ses tasarımı ile oyunculara sunulan yapım sade arayüzlere sahiptir. Sürükleyici hikayesi ile bilgisayar oyuncularını tatmin eden DISTRAINT: Deluxe Edition, GoG üzerinden ücretsiz olarak dağıtılması ile de yüzleri güldürmeye devam ediyor. Geliştirilmiş animasyonlar, ışık efektleri ve daha fazlası oyunculara sunuluyor. Geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ile oyunculara kolay kontroller sunan yapım yarın akşama kadar ücretsiz olarak dağıtılmaya devam edecek.

Dileyen oyuncular oyunun GoG sayfasına buradan ulaşabilirler.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows Vista or later
  • İşlemci: Dual Core 2.0 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB card capable of shader 3.0
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 175 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9c Compliant
  • İlave Notlar: Controller support is for Xbox 360 controller only.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol