Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Disney Speedstorm’dan Jack Sparrow’lu Fragman

Disney Speedstorm, Gameloft'un yıldızlarla dolu oyununun ertelendiğini duyurmasından kısa bir süre sonra aksiyon dolu bir fragman yayınladı.

Disney Speedstorm, herhangi bir yeni oynanış görüntüsü göstermeden, yıldızlarla dolu oyuncu kadrosundan birkaç karakterin altını çizen aksiyon dolu bir sinematik fragman yayınladı. Video, Gameloft’un oyunu 2023’e ertelemesinden sadece birkaç gün sonra geldi.

Disney Speedstorm, 2022’nin başlarında PC’nin yanı sıra Xbox One ve PS4 için oynaması ücretsiz bir go kart yarış oyunu olarak duyurulmuştu. Oyunun geliştiricisi, Disney yapımlarıyla tanınan Vivendi’ye ait Gameloft tarafından yürütülüyor ve Gameloft’un yarış oyunlarında ne kadar başarılı olduğunu da biliyoruz. Örneğin, on milyonlara ulaşan Aspalth serisi bunun güzel bir örneği.

Disney Speedstorm’un İlk 15 Karakteri Onaylandı

Disney Speedstorm

Gameloft’un en yeni yarış oyununun sinematik fragmanı, Speedstorm’un hem Disney’den hem de ödüllü animasyon stüdyosu Pixar’dan yaklaşık bir asırlık karakterlere sahip olduğu gerçeğinin altını çizdi. Daha spesifik olarak, Mickey Mouse, Jack Sparrow, Fa Mulan ve James P. Sullivan‘ın neon aydınlatmalı bir pistte birbirleriyle yarıştığını görüyoruz.

Sinematik fragmanında yer alan parkur, son iki Mario Kart oyunundan Neo Bowser City’yi biraz anımsatıyor ancak büyük olasılıkla Monsters Inc.’den The Factory’ye benzetilmeye çalıştığını da söyleyebiliriz.

Gameloft şu ana kadar, piyasaya sürüldüğünde Disney Speedstorm’da yer alacak 15’ten fazla kahraman onayladı. Bu son fragmanda gösterilmeyen bu listedeki en tanınmış isimlerden bazıları arasında Beast, Donald Duck, Goofy, Mowgli ve Hercules‘i görüyoruz. Ayrıca Jack Sparrow‘un yanı sıra aynı filmden Elizabeth Swann da oyunda yer alacak.

Disney Speedstorm 2023’te PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S için oynaması ücretsiz olarak piyasaya sürülecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.