Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Disney Speedstorm Çıkış Tarihi Ertelendi

Disney ve Pixar karakterlerinin yer aldığı go-cart oyunu Disney Speedstorm, 2023 yılın ertelendi.

Geliştirici Gameloft, Disney Speedstorm’un çıkış tarihini ertelediğini duyurdu. Oyun ilk olarak şubat ayında Nintendo Direct etkinliğinde duyurulmuştu ancak bildiğiniz gibi bu yıl, geliştiricilerin erteleme yılı oldu. 2023 yılında gelecek upuzun oyun listesine Disney Speedstorm da eklendi.

Oldukça eğlenceli olması beklenen oyun, Disney ve Pixar karakterlerini içeren bir go-cart yarışı temelli olacak. Bu zamana kadar yayınlanan oynanış fragmanları, Monsters Inc. ve Karayip Korsanları temalı haritalardaki renkli go-cart’ları gösterdi. Yayınlanan fragmanla akıllara tek bir soru geldi: Acaba Disney Speedstorm, Mario Cart’a rakip olabilecek mi?

Disney Speedstorm İstek Listesine Alınabilir

Disney Speedstorm

Gameloft, resmi web sitesinde ertelenme sebebini ekibin oyunu daha fazla geliştirme isteği olarak açıkladı. Ayrıca geliştirici, oyunculara sürükleyici bir yarış deneyimi, özelleştirme seçenekleri ve çeşitli oyun modları sağlamak istediğini belirtti. Gameloft, farklı oyun tarzlarına hitap etmek için oyuna değişik yarış sınıfları eklediğini de daha önce açıklamıştı. Speedster, Brawler, Defender ve Trickster gibi sınıflar, benzersiz beceriler ve belirli istatistik bonusları içerecek.

Oyun şu ana kadar Mulan, Hercules ve Baloo the Bear gibi karakterlerin yer aldığı ilginç bir kadroya sahip. Marvel ve Star Wars gibi efsanelerin ise oyunda yer alıp almayacağı henüz belli değil. Ancak Darth Vader ve Spider-Man’in yarıştığını görmek oldukça ilginç olurdu.

Şimdilik Disney Speedstorm, Steam ve Epic Games‘te istek listesine alınabilir. Oyuncular ayrıca güncellemeler ve özel tanıtımlardan haberdar olmak için bültene kaydolabilirler.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.