Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Disney Plus PS5 Uygulaması 4K Desteğine Kavuştu

Disney Plus PS5 uygulaması, tüm dizileri ve filmleri 4K HDR desteğiyle oynatacak şekilde yeniden tasarlandı.

Disney Plus PS5 uygulaması, içeriği 4K HDR (Yüksek Dinamik Aralık) kalitesinde izleyebilmeniz için yeniden tasarlandı. Şimdiye kadar, PlayStation 5’te Disney Plus uygulamasını kullanan herkes aslında uygulamanın bir PS4 sürümünü çalıştırıyordu.

Bu sebepten dolayı, içeriklerin hiçbirisi 4K olarak görüntülenemiyor ve 1080p oynatma ile sınırlı olarak kalıyordu ancak bu güncellemenin ardından kullanıcılar artık tam 4K HDR çözünürlüğünden yararlanabilen yerel bir Disney Plus PS5 uygulamasını indirebilecek. Artık, 4K ekrana sahip olan herkes Andor, She-Hulk ve Star Wars gibi içeriklerin tümünü 4K kalitesinde izleyebilecek.

Disney Plus PS5 Özel Uygulaması Yayınlandı

Disney Plus PS5

Disney Streaming ürün ve tasarımdan sorumlu Başkan Yardımcısı Jerrell Jimerson’ın resmi basın açıklamasında belirtildiği gibi, “Küresel genişleme stratejimizin önemli bir parçası, nerede olurlarsa olsunlar tüketicilerle buluşmaktır, bu yüzden PlayStation 5 için Disney Plus’ı geliştirmekten heyecan duyuyoruz. Platformda 4K HDR video akışını destekleme yeteneği, hayranlar için görüntüleme deneyimini de iyileştirecek.” ifadeleri kullanıldı.

Peki Disney Plus Kaç TLDisney Plus Türkiye fiyatı fiyatı aylık 34.99 TL; Bununla birlikte yıllık paket alırsanız 349.90 TL ödeyerek 70 TL kar edebilirsiniz. Yani yıllık paket ile 2 ayı bedavaya getirebiliyorsunuz. Bu arada Disneyreklamlarla daha ucuz bir abonelik planı sunmayı planladığını duyurdu. Reklam destekli seçenek, 2022’nin sonundan itibaren ABD’de piyasaya sürülecek şekilde ayarlandı ancak fiyat ve ülkemize ne zaman geleceği açıklanmadı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.