Dishonored Ve Wolfenstein Oyunları GOG’da İndirime Girdi

Bethesda modern oyunlarından bazılarını GOG'a getirdi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Bir avuç Bethesda Softworks oyunu GOG‘a geldi ve yayıncının modern oyunları ilk kez DRM‘siz kaldı. Listede tüm Dishonored oyunları ve MachineGames tarafından geliştirilen ilk iki modern Wolfenstein oyunu (The New Colossus ve Youngblood yokluğu nedeniyle dikkat çekiyor) yer alıyor. Ayrıca bir kaç Quake ve Fallout oyunu’da bu indirimlerin içerisinde yer alıyor.

Bethesda’nın klasik katalog oyunları olan Fallout, Doom‘un ilk çıkan üç oyunu ve Quake‘in ilk dört oyunu de dahil olmak üzere GOG’a geldi. Oyunların hepsi şuan da satışta ve modern oyunlar için arayışınız varsa fiyat fırsatları oldukça ilgi çekici.

Dishonored 2’nin fiyatı 10 Dolar ve Wolfenstein: The New Order 6 Dolar‘dan satılmakta. Tabi bu fırsatlar kısa bir süreliğine yayında olacaklar. İndirimler 24 Şubat 2020 tarihinde sona erecek. Bu oyunlar muhtemelen daha önce çok daha düşük fiyatlara satılmıştır ancak daha önce bu oyunlara sahip olamadıysanız oyunları satın almak ve oynamak için iyi bir fırsatınız var. Siz de buraya tıklayarak GOG’un sayfasına gidebilir, oyunlara ve oyunların fiyatlarına göz atabilir beğendiğiniz bir oyun varsa satın alabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol