Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dishonored 2’nin Deneme Sürümü Yayınlandı

Dishonored 2'nin ücretsiz deneme sürümünün kısa süre içinde yayınlanacağı duyurulmuştu, artık oynayabilirsiniz.

Arkane Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda tarafından yayıncılığı üstlenilen Dishonored 2, piyasaya çıktıktan sonra puan sıralamalarını altla üst edere büyük başarılara imza atmış, yüzden fazla mecra tarafından yılın en  iyi oyunu seçilmişti. Bunlara The Game Awards 2016 ödülleri de dahil. Eğer uzun zamandır oynanışını merak ediyorsanız ve Dishonored 2’yi satın almayı düşünüyorsanız şimdi tam zamanı. Çünkü oyunun ücretsiz deneme sürümü piyasaya çıktı.

dishonored 2

Oyunun deneme sürümü, Playstation 4, Xbox One ve PC için indirilebilir durumda. Ayrıca oyun, Steam üzerine kısa süreliğine %50 indirimde. Deneme sürümünü indirmek için buraya tıklayıp resmi internet sitesine gidebilirsiniz. Steam mağazasındaki sayfasına gitmek ve indirimden yararlanmak için de buraya tıklayabilirsiniz. Oyun Steam’de 109.50 Türk lirasına satılıyor.

Emily Kaldwin ya da Corvo Attano  karakterlerini seçerek oyunun ilk üç bölümünü dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Eğer oyunu satın alıp devam etmek isterseniz, ilerlemeleriniz kayıtlı olarak oyunun geri kalanına aktarılacaktır. Böylece herhangi bir kayıp yaşamayacaksınız.

Dishonored 2’nin ücretsiz deneme sürümü için yayınlanmış tanıtım fragmanını aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.