Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Diablo Immortal’a Sunucu Değiştirme Geldi!

Oyuncuların yoğun talebine dayanamayan Blizzard, Diablo Immortal oyuncularına sunucu değiştirme fırsatı verme kararı aldı.

Diablo Immortal oyuncuları uzun süredir sunucu değiştirme konusunda Blizzard’a isyan ediyordu. Bazı oyuncuların parti kuracak kimseyi bulamamaları ve bu sebepten dolayı daha kalabalık sunuculara geçmek istedikleri uzun süredir biliniyordu.

Oyuncuların son zamanlarda artan taleplerine daha fazla karşı koyamayan Blizzard, zamanla sunucu birleştirmeleri yapabileceğini açıkladı. Bunun yanı sıra, artık oyuncuların sunucu değiştirmesine de izin verilecek. Dikkat etmeniz gereken nokta ise, yalnızca 1 tane ücretsiz transfer jetonu alabileceksiniz, daha sonra karakter aktarma için 15 dolar (yaklaşık 150 TL) ödemek zorundasınız.

Diablo Immortal Sunucu Değiştirme Sınırlamaları

Diablo Immortal

Bu arada, sunucu transferini kullanabilmeniz için karakterinizin 30. seviyede olması gerekecek ve sunucu değiştirme işlemi yalnızca 30 günde 1 kez yapılabilecek. Sunucu değiştirdiğinizde tüm eşyalarınız sizde kalacak ancak karakterinizin sahip olduğu ve Wynton’s Grand Market’te takas edilebilecek herhangi bir eşya artık takas edilemez hale gelecek.

Her iki Kuzey Amerika veri merkezindeki 12’si dörtlü gruplar halinde bir araya getirilerek, her veri merkezinde bize üç sunucu bırakarak iki hafta içinde birkaç sunucu da birleştirilecek. Biz bu haberi yazdığımız sırada, Türk oyuncularının da düşük gecikme için oynamayı tercih ettikleri Avrupa sunucuları için benzer bir birleşmeden söz edilmedi.

Duyuru, hayranlardan Diablo Immortal’ın çok oyunculu odaklı etkinliklerinin boşa gitmesini ve sunucuların boşalmasını durdurmak için sunucuları birleştirme çağrılarının ardından geldi. Hayranlar uzun süredir oyunun gereğinden fazla sunucuya sahip olduğunu düşünürken, eşleştirme etkinliklerinin sıra süreleri uzadıkça ve PvP savaşları için rekabet azaldıkça, isyan sesleri daha da yükseldi.

Hatta bazı Diablo Immortal klanları oyunu oynamadan skor tablolarında zirveye yerleşmeye başladı. Son olarak, eğer sizde sunucu değiştirmek isterseniz, Bölge Bölge Tüm Diablo Immortal Sunucuları isimli içeriğimizden yardım alabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.