Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Diablo Immortal Necromancer Build Rehberi

Diablo Immortal'da Necromancer oynamak istiyorsanız, bu içeriğimize göz atmadan geçmeyin. Bu sınıfın her detayını hazırladık.

Diablo Immortal Necromancer nasıl oynanır, nasıl güçlenir ve hangi yetenekleri seçilmeli gibi tüm soruları cevapladık. Bu sınıfı, sadece yaratık çağırmanın ötesine nasıl geçireceğiniz konusunda şaşırtıcı miktarda esnekliğe sahip. Necromancer, düşük hareket kabiliyetine sahip olmasına rağmen, PvE ve PvP savaşında üstün bir sınıf.

Diablo Immortal Necromancer’ın yetenekleri, uzaktan saldırılar ve destek becerileri dahil olmak üzere çok çeşitli alanlara sahip. Bu becerilere nasıl yaklaştığınız konusunda da oldukça fazla esneklik mevcut. Örneğin, bir destek Necromancer’ı veya yoluna çıkan her şeyi yok eden bir yüksek hasar ustası olabilirsiniz. Yani bu karakteri klanınıza göre de şekillendirebilirsiniz.

Diablo Immortal Necromancer Build

Diablo Immortal Necromancer
Necromancer Build önerisi.

Bu rehberimizde, Necromancer’ınız için en iyi becerileri ve hem PvE hem de PvP modları için ne tür bir dövüş stiline odaklanmanız gerektiğini anlatacağız. Bu becerileri geliştirmek ve Diablo Immortal‘ın en eşsiz sınıflarından birinden en iyi şekilde yararlanmak için hangi Gem’lere öncelik vermeniz gerektiğini de ele alacağız.

Necromancer, kırılgan bir büyü sınıfı olduğu ve çok hızlı hareket edemediği için en iyi şekilde uzaktan kullanılacak bir sınıf. Sekizinci seviyeye ulaştığınızda, yavaş yavaş bu dezavantajları dengelemeye yardımcı olan becerilerin kilidini açmaya başlayacaksınız ancak bir karar vermeniz de gerekecek. Necromancer’ınız, düşman hareketini engelleyen ve saldırıları iptal eden becerilere sahip PvP odaklı bir sınıf veya yüksek DPS bir PvP sınıfı haline getirebilirsiniz.

Biz DPS yaklaşımını seçtik. Necromancer’ı düşman saldırılarına karşı biraz daha savunmasız bırakırken, tüm senaryolarda size çok daha fazla çok yönlülük sağlayacak.

Diablo Immortal Necromancer İçin En İyi Nitelikler

Diablo Immortal Necromancer
Necromancer nitelikleri.
 • Intelligence
 • Fortitude
 • Vitality

Intelligence, Necromancer için bir zorunluluk çünkü yakın dövüş sınıfları için Strength neyse sizin için de Intelligence de o. Fortitude, zırhınıza hafif bir destek sağlayacak ancak aynı zamanda Necromancer’ın bazı becerileri için kullanışlı olan zırh delme yeteneklerinizi de güçlendirecek. Son olarak Vitality, kırılgan Necromancer için çok önemli ve biraz yetersiz sağlık havuzunu artırmaya yardımcı olacak.

Diablo Immortal Necromancer İçin En İyi Yetenekler

Diablo Immortal Necromancer
Necromancer yetenekleri.
 • Birincil Yetenek: Soulfire

Soulfire, düşmanlara patlayan ve patlama etkilerinin tüm düşmanlarına taban hasarının yüzde 25’ini veren sihirli bir ateş topu fırlatır. Aynı anda yalnızca iki düşmanı delebilen ve birden fazla düşmanın olduğu durumlarda daha az kullanışlı olan Bone Spear’dan daha esnek bir yetenek.

Kullanmanız Gereken Yetenek Listesi

 • Command Skeletons: Düşmanlara saldırmak için dört iskelet savaşçıya komut verir (Seviye 1)
 • Corpse Explosion: Ölü düşmanların cesetlerinin patlamasına neden olur (Seviye 3)
 • Wraith Form: Kısa süreliğine yüzde 50 hareket artışı sağlar (seviye 15)
 • Bone Armor: Siz ve yakındaki müttefikler için bir savunma artışı sağlar (seviye 40)
 • Command Golem (alternatif dördüncü beceri): Yoluna çıkan her şeye ağır hasar veren devasa bir golem çağırır (seviye 50)

Bu yapı, Diablo Immortal Necromancer’ınızın çok çeşitli tehditlerden kurtulmasını ve çoğu düşmana karşı kendini korumasını sağlar ve destek becerilerinde biraz esnekliğe sahip olursunuz. Sonra 15. seviyeye ulaştığınızda, Necromancer’ın hareket kabiliyetinden rahatsız değilseniz, Wraith Formunu atlayın ve bunun yerine Bone Armor ve Command Golem’e odaklanın. Alternatif olarak, bir savunma becerisine yatırım yapmak istemiyorsanız Bone Armor’ı bırakabilirsiniz.

Command Skeletons ve Soulfire, ana becerileriniz ve oyunun çoğunda sizi destekleyecek iki ana yetenek olacak. Corpse Explosion güçlü ancak ceset yoksa patlamada yok. Sonuç olarak, çoğunlukla PvE durumlarında faydalı ancak PvP maçları sırasında dediğimiz iki yeteneği kullanmanız çok daha mantıklı.

Diablo Immortal Necromancer Gem Önerileri

Diablo Immortal Necromancer
Necromancer Gem önerileri.
 • Chained Death
 • Freedom and Devotion
 • Bloody Reach
 • Follower’s Burden

Bu Diablo Immortal Necromancer gem önerileri ile, saldırınızı artıracak ve çağrılarınızı daha da kullanışlı hale getireceksiniz. Chained Death, vurduğunuz her düşman için saldırıyı artırırken, Bloody Reach menzilli saldırılarınızın gücünü artıracak ve hatta onlara rakipleri yavaşlatma şansı verecek.

Freedom and Devotion, çağrılarınızın sahada olduğu süreyi uzatacak ve Follower’s Burden, her aktif takipçi için saldırınızı güçlendirirken, aldıkları hasarı azaltacak.

Diablo Immortal Necromancer’ın sizin için en iyi sınıf olup olmadığından hala emin değilseniz, her Diablo Immortal sınıfına ve oyun tarzlarına genel bakışımıza ve yalnızca en iyinin en iyisini istiyorsanız Diablo Immortal seviye listemize göz atın. Diablo Immortal İnceleme yazımızı da tavsiye ediyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.