Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Diablo Immortal iOS Sürümü İçin Ön Kayıtlar Başladı

Blizzard, Diablo Immortal'ın iOS sürümü için ön kayıt sürecinin başladığını duyurdu.

Diablo Immortal çıkış tarihi henüz netlik kazanmamasına rağmen, iOS kullanıcıları bugünden itibaren oyun için ön kayıt oluşturabilecekler. Geçtiğimiz yılın kasım ayında beta testine giren mobil uyarlama, başlangıçta 2021 yılı bitmeden piyasaya sürülecekti, ancak yaz aylarında gelen haber ile oyunun 2022’ye ertelendiğini öğrendik.

Diablo mobil oyunu, tamamen ücretsiz olacak. Bir süre önce Google Play Store ve resmi internet sitesi üzerinden ön kayıtlara açılan Diablo Immortal, bugün itibarıyla iOS kullanıcıları için de süreci başlattı. Geliştirici Blizzard, oyunun Android ve iOS genelinde 30 milyon ön kayıt alması durumunda tüm oyuncuların Horadrim Kozmetik seti ile ödüllendirileceğini belirtti.

Diablo Mobil Oyunu App Store’da Ön Kayıtlara Açıldı

Diablo Immortal ios

Şirket, karakterinizin ve hatta sınıfın görünümünü nasıl değiştirebileceğinizi anlatan bir blog yazısı da yayınladı. Her kozmetik, tüm sınıflar için geçerli olacak, ancak her set giydiğiniz sınıfa bağlı olarak farklı görünüm ve animasyonlar ile gelecek. Blizzard ayrıca Diablo Immortal piyasaya sürüldükten sonra her ay yeni kozmetik setlerin yayınlanacağını da söyledi.

Blizzard, oyuncuların oyun ilerlemesini engellemeden yeni sınıfları denemelerine izin vermek için lansmandan kısa bir süre sonra bir sınıf değiştirme sistemi sunacağını da açıkladı. Bu sistem, Paragon seviyesinde ilerlemeyi korumanızı sağlayacak, ancak ilerlemeyi ve değerli taşları aktarabileceğiniz yeni bir teçhizat seti sunacak. Kısacası sıfırdan toplamaya başlamanız gereken tek şey, sınıfa özgü efsanevi öğeler olacak. Sınıfınıza dönmeye karar verirseniz, eski donanımlarınız sizi bekliyor olacak.

Diablo Immortal’ın iOS sürümüne ön kayıt yaptırmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Diablo Immortal Kozmetik Fragmanı

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.