Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

1.729 TL Değerindeki Diablo 4 Ücretsiz Oynanabiliyor

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen Diablo 4, kısa süreliğine Battle.net üzerinde ücretsiz oldu.

Geçtiğimiz hafta sonu Xbox kullanıcılarına oynaması ücretsiz olan Diablo 4, bu kez de PC için bir bedava erişim fırsatı sunuyor. Blizzard Entertainment tarafından yapılan açıklamada, aksiyon RPG’sinin 30 Ekim Pazartesi gününe kadar ücretsiz oynanabileceği belirtildi.

Diablo 4’ün PC sürümü için gerçekleştirilen ilk bedava deneme etkinliğine Battle.net ev sahipliği yapıyor. Platformda hesapları bulunan tüm kullanıcılar, hafta sonu boyunca tek kuruş ödemeden oyunu deneyimleyebilecekler. Tek yapmanız gereken -eğer yoksa- istemciyi bilgisayarınıza indirmek. Ardından tam oyuna erişebileceksiniz.

Battle.net Üzerinde Diablo 4 Ücretsiz Denemesi

Ücretsiz denemede maksimum karakter seviyesi 20 olarak belirlendi, ancak sonrasında oyunu normal fiyattan yüzde 25 daha ucuza alabileceğiniz sınırlı bir tekliften yararlanma şansınız var. Aynı indirim kampanyasının Steam‘de de geçerli olduğunu belirtelim. Normalde 1.729 TL olan Diablo 4, 1 Kasım’a kadar 1.296 TL’ye satın alınabiliyor.

diablo 4 ücretsiz

Kaydedilen ilerleme, satın alım yapılması durumunda otomatik olarak aktarılıyor. Bu sayede çabanız boşa gitmemiş oluyor. Ayrıca ücretsiz deneme sırasında sosyal oynama ve platformlar arası oynama da kullanılabiliyor. 30 Ekim Pazartesi gününe kadar Battle.net üzerinden tek kuruş ödemeden Korunak’a girebilirsiniz.

Diablo 4’ün Season of Blood olarak adlandırılan ikinci sezonu, kısa süre önce başlamıştı. Güncelleme ile birlikte Kabus zindanları güncellemeleri, 100. Seviyeye daha hızlı atlama, binekler düzenlemeleri, ek oyun sonu patronları, Sınıf dengesi iyileştirmeleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli yaşam kalitesi güncellemeleri de geliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.