Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Diablo 4 Bu Hafta Sonu Xbox Kullanıcılarına Bedava!

İzometrik aksiyon rol yapma oyunu Diablo 4'ü bu hafta sonu ücretsiz deneyimleyebiliyorsunuz. Üstelik 10 saat kadar oynama süresiyle.

Blizzard Entertainment tarafından oyunculara sunulan izometrik aksiyon rol yapma oyunu Diablo 4 bu hafta sonu Xbox’ta ücretsiz olarak oynanabiliyor. Açıklanan detaylara göre oyuncular hiçbir ek ücret ödemeden 10 saate kadar oyun deneyimleyebiliyor ve büyük maceradaki yerini alabiliyor.

Xbox Wire‘da açıklanan detaylara göre tüm Xbox kullanıcıları bu deneyimden faydalanabiliyor. Böylece Diablo 4’e hafta sonu boyunca ücretsiz olarak erişebiliyorsunuz. Oyunu oynamak için Game Pass Core (eski adıyla Xbox Live Gold) veya Ultimate aboneliği gerekli olmuyor.

Diablo 4 Xbox’ta 22 Ekim’e Kadar Ücretsiz

Diablo 4, Haziran ayında piyasaya sürülmüş bir aksiyon rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular ve eleştirmenler tarafından sevilen, aynı zamanda popülerliğini kanıtlayan yapımın inceleme puanları da bir hayli yüksek.

diablo 4 gets 10 hour free trial 1

Oyunda kendi karakterinizi tasarlıyor, sınıfınızı seçiyor, yaptığınız seçimlerle beraber dünyayı şekillendiriyor ve gidişata yön verebiliyorsunuz. İzometrik rol yapma deneyimini üst düzey yaşadığınız yapım hala çok oynanmaya devam ediyor ve birçok platformda yer alıyor. Şimdi ise oyunu ücretsiz olarak oynama fırsatını elde ediyorsunuz.

Büyük beğeni toplayan yapım şu anda Steam platformunda 1.296,75 TL‘den satışta bulunuyor. Yüzde 25 indirimli fiyatıyla karşımıza çıkan yapımın indirimsiz fiyatı ise 1.729,00 TL.

Öte yandan Game Pass Core veya Game Pass Ultimate aboneliğine sahip olan kullanıcılar bu hafta sonu başka ücretsiz oyun denemelerine de erişebiliyor. Bu oyunlar arasında ise NBA 2K24, Lawn Mowing Simulator ve Hokko Life yer alıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.