Diablo 2 Resurrected’in Konsol Sürümünde Bazı Özellikler Eksik Olacak

Oyuncular, Diablo 2 Resurrected'in konsol versiyonundaki bazı özelliklerin eksikliğinden şikayetçi olmaya başladı. Geliştirici ekip, lansman sırasında sohbet ve lobi eksikliği nedeniyle eleştiri aldı.

Diablo 2 Resurrected, oyuncular arasında giderek daha fazla tartışmaya neden olmaya başladı. Beta testleri sürecinde oyunun can sıkıcı hatalarla dolu olduğu ortaya çıktı ancak ikonik yapımın yeniden düzenlenmesiyle ilgili tek sorun bu değil. Oyunun konsol versiyonu da orijinal oyunun hayranlarının umduğu bazı özelliklerden yoksun.

Diablo 2 Resurrected

Bir süre önce çevrimiçi olarak lobilerin olmaması ve dolayısıyla sunucuları isme göre arama yeteneği hakkında şikayetler vardı. Konsollarda çok oyunculuya katılmak, yalnızca rastgele oyun oynayarak veya arkadaşlara eşlik ederek mümkündü. Birçok oyuncuya göre bu, Diablo 2 Resurrected‘in sosyal özelliklerini kısıtlıyordu.

Aynı kategoriye, oyun sırasında kullanılabilecek sohbet eksikliğini de ekleyebiliriz. Bu, yabancılarla sesli iletişim kullanmaya ikna olmayan hayranlar arasında hoşnutsuzluğa neden oldu.

Diablo 2 Resurrected’a Yeni Özellik Eklenmeyecek!

Birçok kişi betada bu unsurların bulunmamasının oyunun son versiyonunda da yokluğu anlamına gelmeyeceğine inanıyordu ancak şimdi bu umutlar, Diablo serisinin geliştirilmesinden sorumlu adam olan Rod Fergusson tarafından bertaraf edildi. Resurrected üzerinde çalışan ekibin hata düzeltmelerine odaklandığını ve oyuna herhangi bir yeni özellik getirmeyeceğini itiraf etti. Başlangıçta, oyunun konsol sürümlerinde sohbet veya ada göre sunucu arama özelliği bulunmayacak.

İlginç bir şekilde, bazı insanlar için bunun bir anlaşma kırıcı olduğu ortaya çıktı. Reddit’te, yukarıdaki özelliklerle zenginleştirilene kadar oyunu satın almayacağını söyleyen birçok oyuncunun sesine rastlıyoruz ancak, tüm topluluğun nispeten küçük bir yüzdesini oluşturan bu kesim, muhtemelen oyunun genel satışlarını etkilemeyecek. Yayın sonrası güncellemelerden birinde tanıtılan iki çözümün önünde hiçbir şey duramaz ancak çıkış anında onları bu özellikler oyunda olmayacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol