Diablo 2 Resurrected’e DLSS Ekleyen Güncelleme Duyuruldu

Blizzard, Diablo 2 Resurrected'in son güncellemesi hakkında bilgiler paylaştı. Kontrollerde ve arayüzde değişiklikler yapılacak.

Diablo 2 Resurrected yakında başka bir güncelleme alacak. Güncelleme 2.3 ismi ile gelecek ve aralık ayının başlarında piyasaya çıkacak; Oyuncular tarafından talep edilen çeşitli değişiklik ve yenilikleri oyuna ekleyecek.

Güncelleme ilgili bilgiler, Blizzard’ın resmi internet sitesinde yer alan bir gönderide paylaşıldı. Bu arada, içerik oluşturucular şimdiye kadarki başarılarıyla da övündü. Diğer şeylerin yanı sıra, oyuna katılmak için ortalama bekleme süresini yaklaşık 60 saniyeye indirildi.

Diablo 2 Resurrected

Diablo 2 Resurrected 2.3 Güncelleme Notları

Güncellemenin kendisine dönersek yeniliklerin ilki, zorluk seviyesini manuel olarak ölçeklendirme yeteneği olacak. Çevrimdışı modda yeni bir oyuna başlarken bu faktörü kendimiz ayarlayacağız. Dolayısıyla, çevrimiçi maçlarda normalde birkaç kişi gerektiren bir dizi düşmana karşı tek başımıza durmak istiyorsak, bu fırsatı elde edeceğiz. Tabii ki, oyun sırasında aldığımız ödüller de ölçeklenecek.

Ek olarak Diablo 2 Resurrected‘in PC versiyonu, becerileri hızlı bir şekilde kullanma seçeneği içerecek. Oyuncular, seçtikleri düğmelere 16’ya kadar beceri atayabilecek. Eski hantal yöntemin yerine, kısayolu kullandıktan sonra beceriler doğrudan etkinleştirilecek. Tabii ki, geleneksel kontrollere bağlı oyuncular yeni çözümü kullanmak zorunda kalmayacak, isteğe bağlı olacak.

Bunun dışında geliştiriciler, arayüzle ilgili bazı küçük değişiklikler getirecek. Özel animasyon, hangi oyuncuların bizim tarafımızdan sessize alındığını gösterecek. Lobide karakter seviyelerini göreceğiz. Ayrıca oyuncular, saldırıları hedefe ulaşmadığında onlara gösterecek görsel bir göstergeyi etkinleştirebilecek. Bu seçenek hem PvE hem de PvP modlarında mevcut olacak.

Geliştiriciler ayrıca Diablo 2 Resurrected’in Nvidia’nın DLSS teknolojisi için destek alacağını da açıkladı. Uygun ekran kartlarına sahip oyuncular bu seçeneği grafik ayarları menüsünden etkinleştirebilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol