Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Destiny 2 x The Witcher İşbirliği Duyuruldu

Bungie, The Witcher serisinin Destiny 2 ile işbirliği yaptığını duyurarak hayranlarına hoş ve şaşırtıcı bir sürpriz yaptı.

Bungie, Destiny 2‘nin 23. Sezonun başlangıcı ile The Witcher serisiyle işbirliği yapılacağını duyurdu. Season of the Wish olarak isimlendirilen yeni sezon, 28 Kasım itibarıyla başlayacak. Son zamanlarda birçok önemli işbirliğine imza atan canlı servis oyunu, en son buna benzer bir işbirliğini Assassin’s Creed Valhalla ile yaparak bazı Viking temalı zırhları oyuna eklemişti.

Bungie, işbirliğinin Geralt of Rivia‘dan ilham alan çeşitli kozmetik ürünler içeriğini doğruladı ancak eşyaların nasıl alınabileceği belirtilmedi. İçerikler oyunun Sezon Bileti’ne dahil edilirse, bileti 12$ karşılığında satın alabileceğinizi hatırlatalım. Ayrıca oyunun mağazasında 28 Kasım’a kadar sürecek Black Friday indirimleri olduğunun da altını çizelim.

Destiny 2: The Witcher İçerikleri

Destiny 2 x The Witcher İşbirliği Duyuruldu
 • Armor Ornaments
 • Emote
 • Finisher
 • Ghost Shell
 • Ship
 • Sparrow

Bu arada 24 Kasım tarihinde Bungie Rewards da geri dönecek. Bungie Store indirimleri ile nakliye maliyetlerini mesafeye göre hesaplamak yerine tüm ABD, AB ve Birleşik Krallık siparişleri için 7 dolarlık sabit bir nakliye ücreti de getirilecek. Destiny 2 Sezon 23’ün gelecek yıla kadar devam etmesi planlanırken, bu özel avantaj yalnızca indirim süresince geçerli olacak.

Oyunun son işbirlikleri ise şöyle:

Oyun SerisiTarihİçerikler
Assassin’s Creed6 Aralık 2022The Eagle, Misthios ve Wolf-Kissed Zırhları
Arknights22 Nisan 2023Destiny 2 Karakterleri
Ghost of Tsushima23 Mayıs 2023Jin Sakai zırhları.
God of War23 Mayıs 2023Kratos zırhları.
Horizon23 Mayıs 2023Aloy zırhları.
The Last of Us23 Mayıs 2023Cordyceps zırhları.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.